אור פישנזון- חלק ב'

לפרק הקודם

שיר המשיכה להתנועע לצלילי המוזיקה ופתחה את החגורה ולאחר מכן את כפתורי הג'ינס. היא יצאה מהמגפיים הרחבים שנעלה, ולבסוף שלשלה את המכנסיים מטה חושפת את התחתונים התכולים שהיו תואמים לחזייה ואת רגליה החלקות.
כמו לחזייה גם לתחתונים היה חלק עליון שקוף למחצה דרכו היה ניתן לראות מעט משיער ערוותה. אור בלע בקול מוגזם את הרוק שהצטבר בגרונו.
שיר שלחה ידיים לאחור לפתוח את החזייה אך נעצרה. "טוב זה מביך ככה כששניכם מסתכלים." אמרה וסובבה אלינו את גבה. היא המשיכה ופתחה את אבזם החזייה, הפשילה אותה וזרקה הצידה. גבה החשוף היה טיזר למה שנמצא בצד השני. לאט לאט היא הסתובבה לעברנו חושפת רק את דופן השד ועוצרת, מתלבטת. אך אז הסתובבה לגמרי מגלה לעיננו את החזה העגול המושלם שלה שבמרכזו שתי פטמות וורודות עגולות.
"וואו… מדהים." אמר אור.
"תודה רבה." ענתה שיר מקפיצה אותו קלות בידה. "רואה, אוהד, גם לך לא יזיק לתת להם מחמאה מידי פעם." צחקקה כמנסה לצאת מהמבוכה.
שקט השתרר. שיר עזבה את החזה והורידה ידיהה לתחתונים. לקחה נשימה עמוקה ובתנועה אחת הפשילה אותם לרצפה והזדקפה חזרה.

בהדרגה, החלה לחלחל בי התובנה שאני כאן כשלצדי עומד אור פישנזון ושנינו בוהים באשתי שיר, עירומה כביום היוולדה.
כאילו קראה את מחשבותי שילווה שיר את כפות ידיה מול ערוותה, מסתירה רק בקושי את השיער המקורזל.
"טוב," אמרה בביישנות "עכשיו תורך."
"מה, גם עם המוזיקה והכל?" נלחץ אור.
"בוא, תן לי לעזור לך." אמרה כתופסת פיקוד והחלה להפשיט אותו כמו שמפשיטים ילד. היא חילצה אותו מהחולצה, ואז מהמכנסים. אין מה להגיד, הבחור בטטה. היא ליטפה את חזהו ובטנו, בוחנת את גופו. לבסוף התכופפה והפשילה בעדינות את תחתוניו חושפת את איבר מינו.
ראשה היה כעת סנטימטרים ספורים מהאיבר.

כנראה שהסיטואציה הייתה מביכה גם בשבילו ואיברו נותר רפוי, אך גם עכשיו היה ניתן לראות שהוא קטן למדי. אם לומר את האמת, גם שלי לא היה קרוב לעמידה, אבל התרגשתי בטירוף והלב שלי דפק במהירות. למעשה נותרתי היחיד בחדר שהיה לבוש.
שיר שלחה יד מהוססת לעבר איבר מינו ונגעה עם אצבעה המטופחת בקצהו. לאחר שמחסום זה נשבר היא החלה ללטף אותו קלות. בחיים לא חשבתי שאראה את אשתי מלטפת זין של גבר אחר.
היא תפסה אותו בידה ובתנועות אוננות ניסתה להעיר אותו, אך הזין עדיין סרב להעמד. שיר קרבה את שפתיה ונשקה לראש הזין. היא שלחה את לשונה והעבירה ליקוק מסביב לעטרה ולאחר מכן החליקה עם הלשון לאורך האיבר עד הביצים. אור הביט בי במבט נבוך.
לבסוף הכניסה שיר את כל הזין לתוך פיה. בהתחלה שיחקה מעט עם הלשון ואז החלה להזיז את ראשה לפנים ולאחור. בידה האחת החלה לעסות את האשכים מנסה את הטריקים שהיא מכירה. ידה האחרת נחה על יריכו תומכת בה.
האיבר החל להזדקר בתוך פיה, בכל פעם שראשה נע לאחור נחשף הזין כשהוא עומד קצת יותר. צלילי היניקה והמציצה נשמעו היטב בחדר.
אור עצם את עיניו והחל להתנשם בכבדות בזמן ששיר מענגת אותו בשפתיה. הוא הניח יד על ראשה וכאילו הכתיב את הקצב בעצמו.
שיר הציצה אלי בזווית העין מבלי להפסיק את עבודתה, כשבכל פעם המצח שלה פוגש את תחתית הכרס שלו. היא עצרה לרגע, הוציאה שיערה מפיה והמשיכה מיד.
אור הביט למטה על ראשה וליטף את שיערה. עם שתי ידיו הוא אחז בראש והכתיב קצב מהיר יותר. גם עגנו החל לנוע לפנים ולאחור.

לאחר מספר דקות של מציצות ויניקות הפסיקה שיר והתרחקה לאחור, לוקחת אוויר, שיערה סתור מעט. היא הסתכלה עליו מלמטה מחייכת, "אוקי, אחרי שדאגנו לך עכשיו תורך לפנק אותי." סנטרה הבהיק מרטיבות. העפתי מבט לכיוון הזין של אור וראיתי את האיבר הקטן זקור ורטוב מהרוק של שיר.
שיר נשכבה על המיטה פרסה רגליים לצדדים ורמזה לאור להתקרב. מבלי לבזבז יותר מדי זמן התמקם אור בין רגליה מפנה אלי את אחוריו הגדולים עם אשכיו שתלויים מתחת. זזתי הצידה חוסך מעצמי את ישבנו הלבן ונגשתי אל הכיסא שהיה ליד המיטה.
זה היה אחד מששת כיסאות פינת האוכל אך בפועל תיפקד כשידה לבגדים שכבר שאינם נקיים דיו כדי לחזור לארון אך גם לא טעונים כביסה. זרקתי על הרצפה מכנס כזה והתיישבתי.

אור פיסק את רגליה יותר וקרב את ראשו. עם שתי אצבעות הוא פיסק את שפתיה חושף את פנים האיבר הוורדרד ואת הדגדגן הבשרני שהוסתר עד עכשיו. הוא קירב את אפו ושאף מלוא ריאותיו. לאחר מכן העביר את לשונו בסדק שנוצר כאילו רק טועם אותה. כעת היה מוכן להתחיל ועם לשון שלוחה הוא החל ללקק את הדגדגן בתנועות מעגליות ואז הכניס אותו בין שפתיו. ראיתי ששיר מחייכת לעצמה. מידי פעם הוא ירד מטה, חפר בלשונו עמוק בתוכה וחזר מעלה. במקביל הוא החדיר אצבע בודדה לתוכה ועיסה אותה מבפנים.
שיר קיפלה את רגליה ואור חיבק עם זרועותיו את ירכיה כשראשו קבור עמוק ביניהם.
היא החלה להיאנח, "כן.. כן, תמשיך.. זה טוב לי.." הבנתי שהוא לא בכיוון. היא בחיים לא מדברת ככה. כשהיא נהנית היא פשוט גונחת והפעם היא זייפה כדי שירגיש טוב.
"כן.. תמשיך.." אמרה אך בשלב מסוים היא פשוט התחילה לצחוק במבוכה. "סליחה, סליחה. פשוט דגדגת אותי. סליחה, תמשיך." ואור אכן המשיך.

לאחר דקה או שתיים כשהבינה שזה לא יתקדם היא הרימה את הראש ושאלה "תגיד, אני באמת טעימה כמו שאוהד מספר?"
"יש לך טעם שחבל על הזמן. כבר ירדתי לכמה נשים ואת באמת משהו מיוחד." ענה.
שיר העבירה אצבע בין רגליה והכניסה לפה. אז חייכה ואמרה "טוב, אני רטובה מספיק. בוא תיכנס." ראיתי שלמרות הכל הדגדגן היה תפוח יותר וגוונו עז.
אור עלה מעליה, סוחט מהמיטה חריקה עייפה, כיוון את עצמו לפתח נרתיקה ובלי שום בעיה החליק פנימה. עיניה של שיר נפקחו לרווחה, חלפו שנים מאז הרגישה גבר זר בתוכה והתחושה היתה זרה וחדשה. אור החל לנוע בתוכה ואני בעיקר פחדתי שהוא מוחץ אותה מתחת.
כשראשו ממוקם מול שדיה החל לינוק את הפטמות, אבל ממש לינוק. ידיו ליטפו את דפנות החזה, היה לו קטע עם שדיים, זה היה ברור. הוא צבט את הפטמות ומולל אותם בין אצבעותיו גורם להם להזדקר ואז חזר והכניס אותם לפיו. פעם ינק פיטמה אחת ופעם את חברתה. יונק ומלקק, גורם לתאורה להשתקף בחזה הרטוב וכל אותו זמן ממשיך לנוע בתוכה.

בשלב מסוים ביקשה שיר להתהפך והם פשוט התגלגלו על המיטה מבלי לצאת אחד מהשני כך שהיא מעליו, ישבנה החלק פונה אל על. היא שכבה עליו עם גופה הרזה כמו על כרית פוף גדולה. אור ליטף את ידיה וגבה, יורד לכיוון אחוריה חופן גם אותם, אבל בכוח.
"מממ…" פלטה שיר. כנראה שנהנתה מהמחווה והוא בתגובה הגביר את האחיזה מפסק את אחוריה.
היא התרוממה על הברכיים והחלה לרכב עליו בתנועות מעגליות. אור הביט לעברי וזרק חצי חיוך.
אני בטוח שהוא נהנה בטירוף. בחורה כל כך צרה שתתאים למידותיו לא מוצאים כל יום. קולות רטובים נשמעו וריח של סקס עמד באוויר.
אור התיישב גם הוא וחיבק בזרועותיו את מותניה והיא שילבה את ידיה סביב צווארו, מזיזה את עגנה במהירות לפנים ולאחור.

ואז אור הניח יד מאחורי עורפה הביט לתוך עיינה וקרב אותה לנשיקה צרפתית מתמשכת, ושיר כדרכה התמסרה גם היא.
מבין כל הדברים שקרו כאן הערב, זה, כנראה, הדבר הבודד שבאמת הפריע לי.
אני מקווה שהוא מבין עד כמה חד פעמי וחריג מה שקורה כאן. ושאם בעתיד הם יפגשו ברחוב, במקרה הטוב זה יגמר בנשיקה על הלחי.
אבל עכשיו, זה לא העתיד ועכשיו לשונו הייתה נעוצה בפיה ואיבר מינו בנרתיקה.
משחק הלשונות והרוק נמשך עוד דקה ארוכה. לבסוף שיר התנתקה ממאהבה הזמני, הסתכלה בעיניו בחיוך ממזרי ואמרה "אני… אני רוצה לנסות משהו אחר."
"מה זאת אומרת?" שאל מבולבל.
"אני רוצה לנסות… מאחורה." אמרה ונשכה את שפתה התחתונה.

זה תפש אותי לא מוכן בעליל.
'בתחת?!' חשבתי. הרי לי היא בחיים לא נתנה להתקרב לשם ואני גם מעולם לא התעקשתי, למרות כל כך חלמתי על זה.
"מה אתה אומר?" פנתה אלי.
"מה אני אומר? לי בחיים לא נתת מאחורה."
"כי פחדתי." הודתה "אבל נראה לי שעם אור זה יכול להצליח. בלי להעליב, כמובן." הוסיפה.
"זה בסדר." אמר "וכמובן שאני אשמח, אם את רוצה."
"אז מה, אוהדי? זה יפריע לך אם הוא יבקר שם קודם?" שאלה.
'שאלה טובה,' חשבתי לי, 'אם הוא יחנוך את הפתח בהצלחה זה לא יהיה הדבר הנורא ביותר… היא הרי לא תוכל להגיד אחר כך- לאור נתתי ולך לא.' המחשבה שאולי כבר מחר אני אזכה לבקר במקום הקדוש שפנטזתי עליו זמן כה רב דרבנה אותי להסכים. "תעשו מה שאתם רוצים."

שיר קמה מהמיטה וניגשה לשידת האיפור שלה. היא לקחה משם שפופרת קטנה של וזלין לשפתיים והגישה לאור שנעמד גם הוא. "אתה יודע מה עושים עם זה?" שאלה.
"בטח." ענה ופתח את הפקק. הוא מרח כמות נכבדה על איברו ולקח כמות נוספת על האצבע. שיר נעמדה מול המיטה והתכופפה כשמרפקיה על המזרן וישבנה מורם באוויר. אור פיסק את פלחי ישבנה חושף את פי הטבעת הקטן.
"איזה יפה." אמר וכמו הציג לי את הרקטום של אשתי לראשונה.הוא קרץ לעברי במין אחוות גברים שעתידים לחלוק סחורה משובחת.

אור העביר אצבע לאורך החריץ ועד הפתח המיועד שהתכווץ לעומתה. הוא מרח את החומר מהאצבע על החור והחל לדחוף אותה כנגדו. כצפוי, זה לא היה פשוט, האזור הבתולי לא התמסר בקלות.
הוא החל לשחק עם האצבע על הפתח מנסה להבקיע את המעבר. לבסוף לקח אוויר ובלחיצה אחת חזקה קצה האצבע נכנס.
"בזהירות." קראה שיר, מכווצת את ישבנה ומסתכלת לאחור על שנינו.
"נסי להרפות." אמר והמשיך לדחוף את אצבעו העקשנית ולאט לאט יותר ויותר מהאצבע נעלם בתוך האחוריים של שיר שתפסה באגרופיה את הסדינים. קצת לאחור קצת לבפנים וכל האצבע הייתה בתחת.
"עצור!" אמרה מלמטה. "אני צריכה להתרגל שנייה."
"בסדר, איך זה מרגיש לך?" שאל אור.
"מוזר, ממש מוזר." אמרה "מעין לחץ חזק כזה מבפנים- כאילו אני צריכה לשרותים." אמרה בחצי חיוך.
"ואיך אצלך?"
"הדוק ולח וחם. מאוד חם." ענה כולו מתמוגג.

אני בחיים לא הכנסתי לה אצבע לשם והייתי צריך להתגבר על הרצון לבקש ממנו לנסות גם שנייה.
"אוקי, תמשיך." אמרה.
אור שיחק מעט עם האצבע, לש את שיר מבפנים, מסובב קלות לפה ולשם. אז החל להוציא ולהכניס בעדינות אך בקצב מתגבר. לאחר דקה או שתיים הוסיף אצבע שנייה. שיר הידקה את אחיזתה בסדינים נוצרת את נשימתה.
לאחר שתי דקות נוספות הכריז כי הוא חושב שהיא מוכנה ושלף את אצבעותיו.

אור התמקם מאחוריה מפסק את הפלחים ומכוון את הזין כנגד החור הוורוד שכעת היה רחב בהרבה משהיה לפני מספר דקות. הוא החל להחדיר אותו לאט פנימה ושיר החלה להתנשף, מכניסה אויר מהאף ומוציאה מהפה. ראש הזין כבר היה בפנים כשאור שלך את ידיו, אחז במותניה ומשך אותה לאחור כקונטרה לדחיפה שלו. ראיתי איך הזין נעלם בתוכה סנטימטר אחר סנטימטר עד שלבסוף היה נעוץ כולו בתוכה, ואז נעצר.
"אני בפנים." אמר בגאווה.
"טוב, אור, רק תזכור שאתה הראשון שלי." אמרה בקול מתאמץ. "אז תהייה עדין, טוב?"
"אם כואב לך תגידי והוא יעצור." אמרתי, יוצא להגנתה. זין קטן או גדול, זאת הפעם הראשונה שאיבר פולש לאחוריה.

אור בתנועות מדודות החל לצאת מעט ולהיכנס לצאת ולהיכנס. כאשר בכל פעם הגביר את הקצב ותנועותיו נהיו גסות יותר וארוכות יותר. ראשה של שיר היה קבור בסדינים. פחדתי שהיא סובלת אבל העדפתי לא להתערב, סמכתי עליה שתעצור במקרה הצורך.
הביצים שלו נהדפו לעבר נרתיקה וזה השמיע קולות תיפוף סדיר לפי הקצב שהכתיב.
למרות שאין טיפת שומן בגופה התנועות שלחו אדוות של רטט בישבנה.
"אוי, זה טוב.." סינן מבין שיניו ואני… אני כל כך רציתי להתחלף איתו עכשיו.
"תשכבי על המיטה." הורה לשיר והיא בצייתנות התקדמה על המיטה ונשכבה על הבטן, אור מבלי לצאת ממנה נשכב מעליה. הוא הצמיד את רגליה, מהדק את הפתח אפילו יותר.
שוב שיר נעלמה תחתיו ורק רגליה החלקות והדקות מבצבצות מבין רגליו השעירות.
בתנועות עגן קצרות וזריזות הוא חפר בישבנה גורם לראש המיטה לתופף על הקיר בקצב אחיד.
שיר שילבה את כפות רגליה אחת מעל השנייה וכווצה את אצבעות רגליה. אני בהיתי בפרנץ' הלבן שבציפורניה המטופחות. היא עשתה אותו הבוקר אצל פדיקוריסטית לקראת הפגישה הזאת- מעניין אם אור שם לב בכלל. מעניין אם הוא בכלל מבין באיזה פרס ענק הוא זכה היום.

"אפשר לגמור בפנים?" שאל לפתע.
ושיר, לאחר התלבטות קצרה, ענתה 'אוקי'.
הוא עשה כמה תנועות ארוכות ואז נצמד לתוכה הכי עמוק שרק יכול ופרק את כל מטענו בישבנה. אור פישנזון, החנון של הכיתה מילא לאשתי את התחת בזרע.
הוא נשאר לשכב כך מעליה לחצי דקה ולאחר מכן התגלגל על גבו פסוק איברים.
שיר נשארה לשכב גם היא, גבה אדמדם ובוהק מזיעה, לא בטוח של מי. מספר שיערות מקורזלות נשארו דבוקים אליה. ישבנה פנה לכיווני וראיתי כיצד פי הטבעת שלה עדיין עושה סימני התקבצות ופתיחה- עדות למה שהתרחש. טיפות זרע החלו לצאת מתוכו ולגלוש על המיטה.
לבסוף קמה ובקשה שנסלח לה אבל היא קופצת לשירותים. בהליכה מפוסקת משהו היא דידתה לשירותים כשהטיפות לבנות זולגות מאחוריה לאורך רגליה ומטפטפות על הרצפה.

"וואו, אין לי אוויר." אמר בהתנשפות מנסה לחזור לעצמו.
"כבר יש לי ניסיון לא רע," אמר כטופח לעצמו על השכם "ואני יכול להגיד שיש לך פה משהו מיוחד, שחקת אותה. אתה מבין, בנות כמו שיר לא תמיד מוכנות לשכב איתי, אז תודה, אחי."

לאחר כמה דקות חזרה שיר. כשהיא עדיין ערומה התיישבה לידו בזהירות.
היא הניחה את ידה על כתפו ואמרה בחביבות "אני מקווה שנהנית."
"נהניתי זאת לא מילה." אמר "בדיוק ספרתי לאוהד איזה בר מזל הוא שמצא אישה כל כך יפה ונחמדה כמוך."
שיר הסמיקה. "תודה רבה. גם בשבילי זאת הייתה חוויה מאוד משמעותית, שחשבתי עליה הרבה זמן והיא תישאר איתי גם בעתיד." אמרה וחיבקה אותו בידידות. אור החזיר לה חיבוק, מלטף את גבה החשוף.
"רוצה להתקלח?" שאלה את אותו.
"אני אשמח." ענה.
שיר הוציאה לו מגבת נקייה. "גם את נכנסת?" שאל בחמדנות.
"אחרי שתסיים." ענתה. הוא העיף בה מבט אחרון, חורט בזיכרונו את מראה גופה. אז נכנס לאמבט וסגר אחריו את הדלת.
שיר הביטה אלי. "וואו, איזה חוויה! הא?"
"בחלט חוויה" עניתי.
"תגיד, היו לך עוד בנים מעניינים בכיתה?" שאלה בחיוך, "אני צוחקת!!"

– – –

רוצה לקבל עדכון במייל כאשר מתפרסם סיפור חדש? הרשם לקבלת עדכונים למייל.
לא לשכוח לתת ציון לפרק בראש הדף ⇑  או תגובה מתחת ⇓

3 מחשבות על “אור פישנזון- חלק ב'

  1. פינגבק: אור פישנזון | המגירה הסודית

  2. חזק ברמות הגבוהות ביותר.
    כתיבה מעולה, בהחלט מספק את הסחורה.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s