הדייט של אשתי- חלק ב'

לפרק הקודם

"נכנסנו לחדר, דווקא חדר לא רע יחסית למה שהיית מצפה. אולי קצת יותר מידי קיץ' של ירח דבש. וברגע שהדלת נסגרה זה כאילו היה האות שלו לעוף עלי. הוא הצמיד אותי לקיר שמאחורי ושלח לי יד לירך מתחת לשמלה ותוך כדי נישק אותי בהתלהבות מוגזמת, משתמש בלשון שלו יותר ממה שצריך- הרבה יותר." היא צחקקה.

"אני יודעת מה אתה בטח חושב, והתשובה היא שניסיתי להתעלם מהעובדה שמדובר ברוק של מישהו אחר ופשוט ליהנות מהסיטואציה. אחר כך התפשטנו,"

"התפשטתם?"

"כן. האמת שהוא הפשיט אותי. בלי הרבה משחק מקדים הוא סובב אותי, פתח את הריצ'רץ' של השמלה והפשיל אותה ממני. ואז הוא גם הוריד זריז את הבגדים שלו. היה לו הבדל רציני בין השיזוף בידיים ובפנים לגוף שלו שלא ראה אור שמש שנים." גיחכה. "אז גם אני לא התביישתי יותר מידי מהלובן שלי. למרות שאחרי כל כך הרבה שנים זה היה מוזר מאוד שמישהו אחר רואה אותי ערומה."

גלית נשכבה לצידי במיטה והמשיכה לספר.
"הוא הוריד לי את החזייה, אחרי שהסתבך איזה שתי דקות עם האבזם. כמובן שפרגן מאוד לחזה שלי." אמרה והעבירה ליטוף על החזה בהיסח הדעת. "הוא ליטף אותו ומישש וככה מולל את הפטמות עד שהזדקרו. נשארנו בתחתונים. הוא חיבק אותי ונצמד אלי חזק ועם הידיים חופן לי את הישבן מאחור. הייתי מעדיפה שיעשה מקלחת, אחרי יום העבודה, בהחלט. אתה מכיר אותי בקטעים האלה."

משהו באיך שהיא סיפרה את זה גרם לי לחשוב שאו שגם היא מרגישה צורך לשתף בדברים שהיא חוותה זה עתה או שהיא מספרת כדי לדרוך לי על הפצעים.

"וזהו, פשטנו את התחתונים."

"מי הוריד למי?"

"הוא הוריד לי, וכשהיה כבר מכופף הוא התחיל לנשק אותי למטה. כמובן שדאגתי להיות מסופרת שם עוד מאתמול." מיהרה להוסיף, כאילו חושבת שמה שהטריד אותי זה שהבחור לא יקבל עוגמת נפש משיערות הערווה שלה.

"הוא השכיב אותי על המיטה, פיסק לי את הרגליים והכניס לי לשון פנימה, יודע בדיוק מה לעשות איתה. זה היה ממש טוב. התחלתי לגנוח שם ברמות מביכות. אם הייתה שומע אותי היית צוחק עלי. אם הוא היה ממשיך עוד קצת הייתי גומרת בקלות אבל אז הוא הפסיק והבנתי שהוא מצפה שגם אני אפנק אותו באותה צורה, אז בתורי הורדתי לו את הבוקסר ובלי יותר מידי ברירות מצצתי לו."

"מצצת לו את הזין?"

"לא הייתי במצב של לתת הרצאות על היגיינה ודברים כאלה. אז פשוט עצמתי עיניים והכנסתי אותו לפה. היה לו טעם זה ברור, והייתי שמחה לשטוף לו שם יסודי קודם, טוב אני והשריטות שלי."

בהחלט הכרתי אותם. רק בשלב מאוד מתקדם בקשר שלנו היא הסכימה שנעשה מין אוראלי, וגם אז רק כשהייתי מאוד נקי.

"ככה ירדתי לו כמה דקות, משחזרת את הדברים שאתה אוהב שאני עושה. שיחקתי לו עם הביצים כמו שאתה אוהב וליקקתי לכל האורך, ואז הוא נשכב מעלי וחדר." אמרה כאילו סיכמה את כל הסיפור.

"ו…" המשכתי אותה.

"ו…, זהו, אין הרבה מה להוסיף. החדירה לא הייתה קלה. האיבר שלו לא היה כזה ארוך אבל כן עבה, צורה שונה משלך. ואני, כנראה בגלל המציצה שנתתי לו, לא הייתי מספיק רטובה. למזלי הרטבתי אותו מספיק טוב כך שאחרי כמה ניסיונות הוא הצליח להיכנס עד הסוף."

כשראתה שאני ממשיך להסתכל עליה היא המשיכה.
"טוב, זה היה מוזר, זה בטוח. אחרי שאני כל כך רגילה לשלך, זה פשוט היה מוזר להחדיר לתוכי איבר אחר. הוא שכב עלי, נתן לי להתרגל כמה שניות ואז התחיל לזוז לאט. הוא גבר די גדול אז אני הייתי קצת מחוצה מתחתיו. הוא התכופף והתחיל ללקק לי את הפטמות ולנשוך. אתה יודע כמה אני נדלקת כשמתעסקים לי בפטמות, אז מיד נרטבתי ואז כבר נהיה יותר קל."

"אתה בטוח שאתה רוצה שאני אמשיך?"

"תסיימי לספר." עניתי.

"הוא התיישב, אני עדיין על הגב. הוא הניף לי את הרגליים באוויר מעל הראש ונע בתוכי. ואז הוא התחיל למצוץ לי את האצבעות בכפות הרגליים. עכשיו, אתה מכיר כמה שאני נגעלת מכל הקטע של כפות רגליים, אבל, לא יודע, זה הרגיש ממש נחמד. אולי למדתי כמה דברים על עצמי. הוא ליקק עם הלשון ככה בין האצבעות ונשך טיפה.

ואז הוא משך אותי אליו כך שאני ישבתי עליו. שנינו ישבנו אחד מול השני והוא עדיין בתוכי. ואז אני כבר התחלתי לזוז בעצמי, לעלות ולרדת מגבירה לאט לאט את הקצב. בשלב הזה כבר ממש התרגלתי לזין שלו וזה הרגיש ממש טוב. הוא אמר משהו על איך שהחזה שלי מקפץ לפי הקצב.

אחר כך הוא ביקש שאני אסתובב ואשכב על הבטן, אז התהפכתי והוא נשכב מעלי ושוב חדר אלי, מריח, ממש מסניף את השמפו שלי וזז בתוכי. הרגשתי איך הבטן שלו נמרחת לי על הגב במין מסאז' מפנק.
אחרי כמה דקות הוא הרים אותי לדוגי. כשאנחנו בתנוחה הזאת הוא הגביר את הקצב, תופס לי חזק במותניים ואני כבר הרגשתי שאני קרובה לגמור. אבל אז, קצת לפני השיא, מבלי לעצור הוא פישק לי את הישבן. אני הרגשתי את האוויר מהמזגן על החריץ שלי. הוא התחיל לגשש עם האצבע בפי הטבעת שלי. וכאן עצרתי אותו."

ברור שעצרה.

"אמרתי לו שלרגע לא יחשוב שהוא הולך להיכנס לי לתחת. הוא שאל עם יש לי ניסיון בזה אז ספרתי לו שאנחנו ניסינו פעם, שזה כאב ושאני לא עושה את זה יותר. הוא ניסה לשכנע אותי שצריך לדעת איך לעשות את זה ושאתה בטח לא עשית את זה נכון, אבל הסברתי לו שזה פשוט לא יקרה."

"המשכנו את הסקס מהמקום שעצרנו אבל לי כבר יצא רוב החשק.
בשלב מסוים הרגשתי שהוא שוב לוחץ עם אצבע רטובה על פי הטבעת שלי ובסוף הצליח אפילו להחדיר אותה פנימה. אמרתי לעצמי שאני לא אעצור אותו הפעם, אבל אם הוא ינסה להכניס אצבע שנייה, אני מפסיקה לגמרי את הכל."

דמיינתי את אשתי בדוגי עם אצבע בתחת. מי היה מאמין.

"זה לא היה לי הכי נעים עם האצבע. אני לא אוהבת להרגיש כאילו אני בשירותים באמצע סקס. הוא שיחק בי מבפנים הוציא והכניס.
בסוף באמת התרגלתי קצת לנוכחות שלה שם." אמרה בחצי חיוך.

בשלב מסוים הוא הוציא אותה לחלוטין תפס לי את שתי הידיים ומשך אותם אחורה. זה היה כאילו הוא דוהר על סוס או משהו. דווקא פחות נורא ממה שזה נשמע. הוא הגביר את הקצב.
ראיתי שהוא מסתכל לי על החזה דרך מראה שהייתה בראש המיטה. טיפה מביך כי זאת לא פוזיציה מחמיאה במיוחד לשדיים. איך שהם היו תלויים ככה תחתי, נזרקים לכל כיוון.

הוא התחיל לדבר קצת גסויות ודברים כאלה…"
"איזה גסויות?"
" אמר כמה שאני צרה ושיש לי פי טבעת מושלם, שאני הזיון הכי טוב שהיה לו ושאני אוהבת שגברים רוכבים עלי, אתה מבין את הראש.
אבל אז הוא שחרר אותי, תפס לי את האגן ובכמה תנועות חזקות גמר בפנים. וזהו."

"ומה עשיתם אז?"
"נשארנו ככה איזה דקה ונשכבנו. הוא חיבק אותי כאילו אנחנו זוג, ליטף לי את החזה וסיפר לי קצת יותר על עצמו. גם אני שיתפתי אותו קצת עלינו ועל העבודות שלנו, הוא אמר שהוא מכיר מישהו שעובד בבניין שלך. אבל בשלב הזה כבר הייתי לחוצה על השעה. יש לי מחר את הדו"חות להגיש, זוכר?"
הנהנתי עם הראש.
"אז התנצלתי, אמרתי שאני צריכה לעבוד מוקדם מחר ושאתה בבית. הוא ניסה לשכנע אותי שאשאר לסיבוב נוסף. אבל אמרתי שאין לי זמן. הוא רצה שנקבע משהו לחמישי הבא ואני אמרתי שאני לא זוכרת אם יש לי משהו. בסוף אמרנו שנדבר בטלפון. ואז הוא הקפיץ אותי חזרה למסעדה, משם אספתי את המאזדה וחזרתי."

היה שקט לכמה שניות.
"את הולכת להיפגש אתו שוב?" שאלתי.
"אני לא יודעת. אני צריכה לחשוב על זה. אם כל הדברים שהיו, אני לא יכולה להגיד שסבלתי.
אבל גם אם אני לא אפגש אתו, אני עדיין זכאית לעוד כמה זיונים. גם המסיבה שלך לא נגמרה אחרי זיון אחד." אמרה וכיבתה את האור.
גלית נשקה לי על הלחי והסתובבה לצד שלה.
"לילה טוב." אמרה.

– – –

רוצה לקבל עדכון במייל כאשר מתפרסם סיפור חדש? הרשם לקבלת עדכונים למייל.
לא לשכוח לתת ציון לפרק בראש הדף או תגובה מתחת

קטגוריות: סיפורי סקס, מציצנות, אשתי, מין אנאלי, לסביות

מחשבה אחת על “הדייט של אשתי- חלק ב'

  1. פינגבק: הדייט של אשתי | המגירה הסודית

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s