מחיצות- חלק ב': קבלת הפנים

לפרק הקודם

איש מהעוברים ושבים לא יכול היה לדמיין מה מתחולל במוחן של שתי הצעירות. עבור ריוי יום שבת עבר מהר משצפתה ובלי לשים לב מצאה עצמה שוב לצידה של פיי מול הבניין ברחוב המקלף. כל העסקים באזור היו בשלבי סגירה והעובדים כבר מיהרו בקוצר רוח לשוב לבתיהם. כולם, מלבד החנות הזו והעסק שפועל באגף האחורי שלה. מאדאם רוזי פגשה את השתיים בחדרה.

"האורחים מגיעים עוד חצי שעה. אתן צריכות להתארגן ולהתכונן. היום, יקירה, בגלל שזה היום הראשון שלך את תעמדי בקבלת הפנים."

"קבלת הפנים?" שאלה ריוי.

"פיי כבר תסביר לך הכל."

"אין בעיה." אמרה פיי, "אני עדיין במחזור אז אני שוב אהיה בצבעוני."

"בסדר גמור. יש לי מספיק בנות ללוטוס ולקאלה." סיכמה המאדאם וחזרה לקבור את ראשה בין ערימות הניירת שעל שולחנה. ריוי לא חשבה שמקום כזה מייצר כל כך הרבה ביורוקרטיה משרדית.

פיי הובילה אותה לחדר אחר- החדר המרכזי של הבנות. קירות החלל היו צבועים שחור וכך גם הדלת דרכה נכנסו. יתר החדר הוגדר על ידי מחיצה עשויה לוחות עץ שנשברה בזויות שונות לכל אורכה. ריוי הבינה כי המחיצה מחלקת חלל גדול הרבה יותר לשניים- הצד של הבנות והצד של הבנים שהיה גדול יותר והקיף את רוב האגף שלהן.

ארבעה פתחים עגולים היו קבועים במחיצה. כל אחד מהם כוסה בבד שחור שמנע הצצה בין האגפים. בהמשך של כל פתח היה דרגש עליו כנראה שוכבות הבנות כך שחלק גופן התחתון מבצבץ מהצד השני של המחיצה.

בנוסף היה פתח קטן יותר. ריוי הבינה מיד כי זו העמדה האוראלית. והיה גם פתח נוסף, גבוה יותר.

"זאת קבלת הפנים." אמרה פיי, "החור הזה בקיר הוא לחזה. מעין נשנוש פתיחה לגברים שנכנסים."

הפתח פנה למבואת הכניסה בחלל הגברים. בצמוד למחיצה מתחת לחור היה כיסא בר גבוה. ריוי הביטה בפתח האליפטי ובחנה גם את הפתחים האחרים.

"שוב, את לא חייבת לעשות את זה." אמרה פיי. "את עדיין יכולה לוותר וללכת."

"החלטתי שאני הולכת על זה, אז אני לפחות אנסה." ענתה ופיי הנהנה בראשה בהבנה. "אז כל מה שאני עושה היום זה לשבת כאן כשהציצי שלי בפתח הזה?"

"כן. כמובן שלגברים מותר לגעת בך והכל…" הבהירה פיי.

"זה לא נשמע נורא כל כך."

"אולי, אבל יש עוד משהו שאת צריכה לדעת. כלל אחד חשוב שאת חייבת לזכור תמיד, כי הוא בעצם הדבר שמייחד את המקום הזה ומבדיל אותו מאחרים. הכי חשוב כאן זה לשמור על השקט."

"למה את מתכוונת?"

"הגברים שמגיעים למקום הזה באים לא בגלל שהם רוצים לשכב עם מישהי, אחרת הם היו הולכים לזונה רגילה. הם באים לפה כי הם רוצים להשתמש בנו. את מבינה, בשבילהם אנחנו כמו חפץ, רהיט. הם לא מעוניינים לדעת על האישה בצד השני של הקיר. מבחינתם יש כוס, פה, תחת שהם מזיינים. אם הם ישמעו אותנו מדברות ועושות קולות מהצד הזה כל ההשליה תתנפץ. בגלל זה לא חשוב מה- אם את נהנית, אם את סובלת, תמיד לשמור את זה בשקט לעצמך."

"וואו, זה יהיה לי קשה. לא נראה לי שיצא לך לשמוע, אבל בסקס אני לא הדבר הכי שקט בעיר…"

"אז את תצטרכי להשתדל. ממש."

הדלת מאחור נפתחה ושתי בנות נכנסו. אחת צעירה במדי חיילת עם שיער אסוף בקוקו והשנייה דתייה בשנות השלושים לחייה.

"שלום, אני תמר." אמרה הצעירה ונגשה ללחוץ את ידה.

"נעים מאוד, אני ריוי. ואת… חיילת?"

"חחח, מה נראה לך? כאן זה לא אחד המועדונים שהבנות מתחפשות בו. אני עדיין בצבא אבל משתחררת בסוף השנה. מדריכת אימון גופני בבסיס פתוח, אז זה נותן לי אפשרות לעשות השלמת הכנסה בערבים."

ריוי בחנה את הכומתה השחורה ודרגות הרב"ט. "אז השלוש מאות ומשהו שקלים שמחלקים בצבא כבר לא מספיקים?"

"ממש… בכסף שהרווחתי פה כבר הספקתי לקנות לעצמי גולף אדומה חמודה ובמה שנשאר אני מתכוונת להפתיע את חבר שלי ליום הולדת  ולקחת אותו לשבוע במזרח. אם נצליח לסנכרן את הרגילות."

"חבר שלך?"

"כן. הוא בגבעתי וחוזר פעם בשלושה שבועות. ככה שזה בכלל מסתדר לי טוב עם העבודה פה."

"וואלה…" אמרה ריוי, תוהה מדוע לא ניכר בחיילת רגש אשם כהוא זה.

"ולזאת קוראים חיה מושקא." לחשה פיי באוזנה, "יש לה חמישה ילדים בבית אבל בעלה כל הזמן בלימודי תורה ואין להם שקל בכיס." ריוי הביטה בדתייה וזו החזירה לה מבט מרחם מלא אמפתיה וסולידריות.

"ככה זה, המקום הזה מושך אליו נשים שלא רוצות להראות." הוסיפה פיי.

"וגם גברים שאוהבים להחפיץ נשים אבל אין להם אומץ להסתכל להן בעיניים." התערבה תמר שעמדה בסמוך.

צעירה נוספת נכנסה לחדר והמשיכה לעמדה שלה, מתעלמת לחלוטין מהבנות האחרות. חלק משיער ראשה היה מגולח וחלק אחר ארוך וממשיך לפוני. עגיל מתכת חבק את שפתה ועגילים רבים אחרים עיטרו את אזניה. היא לעסה מסטיק ושמעה מוזיקת מטאל חזקה שבקעה דרך אזניות.

"זאת אלכס. אל תצפי ממנה ליחס כלשהו כי את לא תקבלי כזה. נכון לעכשיו היא היחידה מבנינו שמוכנה לאייש את עמדת הלוטוס ובגלל זה היא גם מרוויחה פי שלוש מהשאר."

"הלוטוס זאת עמדה אנאלית?"

"כן. ובגלל שעיקר העניין כאן זה להישאר במצב סטטי זה הופך את התפקיד הזה לקשה הרבה יותר. את יודעת מה זה לקבל במשך כמה שעות מאחורה? אני לא יכולה לדמיין בכלל. אבל בגלל הכסף הטוב היא מוכנה לזה אז שיבושם לה."

אלכס פתחה את חגורת מכנסיה ופשטה אותם. קעקועים גדולים כיסו את מרבית רגלה הימנית וחלק מרגלה השמאלית. לאחר מכן הורידה גם את תחתוניה חושפת את איברה המגולח. היא פשטה את חולצתה ונותרה בחזייה בלבד. מספר קעקועים עיטרו גם את פלג גופה העליון.
תמר וחיה מושקא הצטרפו והסירו גם הן את בגדיהן. תמר פשטה את מכנסי הצבא הצמודים ותחתוניה הוורודים וגילתה איבר מעוטר בזיפים בני כמה ימים. ריוי בחנה את גופה הנערי. אין ספק שהיא בכושר טוב כיאה למדריכת ספורט. לפי קווי הביקיני תמר דאגה לפקוד את הים לעתים קרובות. היא נותרה לעמוד בחזיית ספורט שחורה.

חיה מושקא הפשילה את החצאית החומה. גרביים חומות נמתחו מנעליה הישנות ועד לברך. היא הורידה גם אותן, נותרת לעמוד יחפה בזמן שהיא מקפלת בקפידה כל פריט שהיא מסירה. כשפשטה את תחתוניה הלא סקסיים בעליל חשפה איבר מתולתל וסמיך שלא טופח מעולם. לבסוף הורידה את הסוודר הבלוי ואת החולצה שמתחת וקיפלה גם אותם. על כיסוי הראש שמרה בקפידה שלא יתפרק. היא הוציאה ספרון תפילה קטן והניחה אותו בהשיג יד.

"גאוני," חשבה ריוי משועשעת, "גם אני אוכל להביא ספרי לימוד ולקרוא תוך כדי. לעשות סקס, ללמוד ועוד לקבל על זה כסף זה ייעול זמנים שלא חלמתי עליו."

"את צריכה להוריד רק את החלק העליון." אמרה פיי וריוי מיהרה לפשוט את חולצתה ואת החזייה שלבשה.

כל אחת מהבנות הוציאה בזמנה בקבוקון קטן מהתיק וסיככה לעצמה את האזורים האינטימיים עם הנוזל שהיה בו. לבסוף הן נשכבו על הדרגשים שלהן, והשחילו מחצית מגופן דרך הפתחים אל הצד השני. תמר וחיה מושקא שכבו על גבן ואילו אלכס על בטנה. רק פתח אחד בקצה הרחוק נשאר מיוּתם.

"מאמא רוזי קושרת להן את הרגליים בצד השני ברצועות עור שמחוברות לקיר. ככה הן שומרות על פיסוק עם רגליים למעלה." הוסיפה פיי.

היא עצמה התיישבה על שרפרף נמוך מול החור הקטן שבקיר. ריוי התיישבה על כיסא הבר והעבירה את שדיה דרך הפתח שמולה. הכיסא היה קרוב לקיר והיא נאלצה לשבת בפיסוק רחב. גם פרצופה היה קרוב לקיר והיא הצמידה עליו את לחי ימין כך שתוכל לפחות לראות את הבנות האחרות. ריח קורות העץ הגיע לאפה והזכיר לה את הארון הישן של סבתה.

"אנחנו מתחילות." אמרה המאדאם. וקול עקביה העיד כי התרחקה מהאזור. שקט השתרר למשך דקה ולאחר מכן החלה מנגינת סיטאר עדינה. צלצול פעמונים עדין נשמע לפתע. כאלה שתולים מעל דלת כדי לדעת שמישהו הגיע. זוג גברים נכנסו מדברים ביניהם. לפי הקולות ניחשה ריוי כי הם בני חמישים פלוס.

"הנה! כזה, רואה? זוכר מה שדברנו אתמול? אז כזה חזה אני אוהב." אמר אחד מהם וריוי הרגישה יד מחוספסת חופנת את אחד משדיה. "חזה שמתלבש לך בדיוק על היד." המשיך והקפיץ את השד בידו כמו היה שק של כסף. "והפטמות בדיוק בגודל ובצבע הנכון." הוסיף ומתח לצדדים את העטרה מסביב לפטמה.

יד נוספת, מחוספסת עוד יותר תפסה בשד השני. "חזה יפה, אין לא אומר. אבל אני בכל זאת בקטע של גדולים יותר. כזה כמו של דפנה מהרכש." אמר החבר.

"דפנה? אתה לא מבין על מה אתה מדבר."

"מה שתגיד. אני ממשיך הלאה."

"אני גם בא." ענה הראשון ושניהם נכנסו, אחד לעמדה של פיי והשני המשיך פנימה יותר.

לאחר כמה דקות נשמעו שוב פעמוני הדלת וחבורת צעירים עליזה נכנסה לחדר.

"קבלו את זה." אמר אחד וטמן את ראשו בין שדיה כאילו הוא צולל בתוך מים. כל חבריו צחקו. לפי הקולות הם היו צעירים ממנה בכמה שנים, אולי אפילו לפני צבא.

צעיר אחר תפס את מקומו, אחז עם שתי ידיו בזוג שדיה ומעך אותם כאילו הם מדברים- "אני הציצי של סיגל," דיבב אותם בקול צייצני, "ואני לא מרשה לאבירם להתקרב אלי."

"או להסתכל…" הוסיף אחר בצחוק.

"אויש, סתמו כבר. כשזה יגיע זה יגיע." אמר השלישי, אבירם מן הסתם. "יאללה, בואו נתקדם."

"בוא רגע תיגע בציצי, שתדע מה זה." אמר הראשון אך אבירם כבר המשיך הלאה והשניים בעקבותיו.

פעמון הדלת נשמע בשלישית. נקישות נעליים הדהדו בחלל, התקרבו אליה ונעצרו. "אם הן לא נעלי עקב נשיות, הן בטח נעליי גברים יקרות." חשבה ריוי. היא היטתה אוזן והמתינה.

"את חדשה כאן." נשמע קול נמוך ומחוספס. "כן, את חדשה מאוד."

ריוי חשה בנשימות על עורה החשוף וצמרמורת עברה בגבה. "יסמין. אני אוהב ניחוח יסמין." אמר, מתייחס לקרם גופה.

יד נשלחה אל אחד משדיה, יד רכה, חמה ומלטפת. ואז הרגישה ריוי זוג שפתיים על הפטמה השנייה. לשון רטובה ליקקה אותה מסביב. ריוי עצמה את עיניה והתמסרה למגע הנעים. חלפו חודשי רבים מהפעם האחרונה שגבר התעסק לה בחזה והיא כבר כמעט שכחה את התחושה.
הוא החליף שד מוצץ ויונק את הפטמה שהתקשתה במהירות. בשתי אצבעות הוא מולל את השנייה שהייתה כבר רטובה למדי. חיוך מתפנק עלה על שפתיה ובלי לשים לב היא החלה ללטף את מפשעתה מעל המכנס. זו הייתה אחת החוויות המיניות המיוחדות ביותר שזכרה- לתת לגבר שכלל לא ידעה מי הוא ושמעולם לא פגשה לגעת בה במקומות האינטימיים ביותר. וזה שכאן, רואים שיש לו ניסיון.
היא ניסתה לדמיין איך אותו גבר נראה. האם הוא חסון וגבוה? אבל אצבעות ידיו כל כך רכות, אין ספק שהוא לא עובד עבודת כפיים. אולי הוא סתם עובד במשרד כל היום ויש לו כרס ענקית ומשקפיים גדולות… אין מצב. לא עם הקול הזה שלו. אולי מנהל.

ריוי המשיכה לנסות להתאים פרצוף לשפתיים הרכות וללשון הרטובה כשלפתע חשה בשיניים מושכות את פטמתה ומאיימות לתלוש אותה. עיניה נפקחו לרווחה ופיה איים לצרוח.

"אני מצפה לראות ממך יותר. יסמין." לחש הקול שמעבר לקיר והמשיך הלאה.

ריוי נשארה לבד, נשימותיה מהירות וכך גם פעימות ליבה. היא הביטה אל חברתה שישבה בסמוך בתקווה למצוא שם מבט מנחם אבל פיי הייתה שקועה במציצה רטובה. ממקום מושבה יכלה לראות מלבד פיי רק את תמר שלפי התנועות הייתה גם היא עסוקה למדי.

"איך נתקעתַ בלי חור?" שאל אחד החברים של אבירם.

"רציתי לעבור מאחד לשני." ענה החבר הנוסף, "בינתיים ההוא נתפס וגם זה. אתה יודע מה? בוא שנייה, שים לי יד לסולם גנבים."

"השתגעת, אחי? אתה דפוק על כל השכל."

"שים יד שנייה."

ריוי שמעה את קולות ההשענות על המחיצה החורקת והרגישה זוג ידיים התופסות את שדיה, מצמידות אותם זה לזה ועוטפות בעזרתם איבר זקור לחלוטין. הזין, שכבר היה משומן היטב, החליק בין שני גושי הבשר בטבעיות.

"אתה חולה על כל הראש." צחק הצעיר בשעה שחברו מזיין את שדיה.

"תחזיק אותי חזק."

"אתה לא הולך לגמור עליה, אחי."

"בטח שכן."

"אל תהיה מגעיל. יש עוד אנשים שרוצים ליהנות מהציצי שלה בלי שתמלא את כולו בשפיך שלך. הנה בוא התפנה פה, לך תגמור לזאתי בפה." אמר והצעיר שחרר את שדיה ומיהר לפתח הסמוך.

לריוי לא ניתן יותר מדי זמן לחשוב על חברתה כי עד מהרה הגיעו אנשים חדשים. צלצולי פעמונים נשמעו. גברים באו, גברים יצאו ובמשך השעות הקרובות השדיים שלה לוטפו, לוקקו, ניצבתו, נמעכו, נשרטו ומה לא…

כשהמשמרת נגמרה ואחרון האורחים עזב הודיעה מאמא רוזי כי הן יכולות להתארגן. כל הבנות יצאו בזהירות מהפתחים וקמו להסתדר בשקט.

"אני מרגישה כל סנטימטר בציצי שלי." אמרה ריוי בפרצוף מיוסר, מביטה לעצמה על החזה. הוא היה אדום ומגורה. פה ושם נראו בו סימנים כהים. היא קרבה אליו את כפות ידיה אך חששה לגעת בו.

"זה בדרך כלל ככה בפעמים הראשונות. זוכרת כשהתחלת לנגן בגיטרה איך כאבו לך האצבעות? אז זה אותו דבר, אחר כך מתחשלים." אמרה פיי מניחה יד מנחמת על כתפה.

"גם התחת הלך לי מכל הישיבה הסטטית הזאת." הוסיפה ריוי מעסה את ישבנה ומקווה שאלכס לא שמעה אותה. הרי מי היא שתתלונן עכשיו על התחת.

"ואיך היו הגברים?"

"יש כאלה שפשוט בא לך להחטיף להם סטירה." אמרה ופיי צחקקה. "אבל רובם רק באו להשתחרר, אז שייהנו בכיף."

"עוד פעם הוא גמר בתוכי, המעצבן הזה." אמרה תמר כשהיא מנגבת את עצמה.

"מי זה, שוב המאהב התימני הזה שלך?" שאלה פיי וריוי נזכרה שבאמת שמעה אחד כזה.

"ממש מאהב, בטח בגיל של ההורים שלי. כל פעם, רגע לפני שהוא גומר, הוא מוריד את הקונדום וגומר בתוכי. אני לא סובלת כשהם עושים את זה."

חיה מושקא ואלכס התלבשו בשקט. מאמא רוזי נכנסה לחדר וחילקה לכל אחת מעטפה עם השכר היומי. אלכס קבלה מעטפה שמנה מהבנות האחרות והידסה באטיות לעבר הדלת. חיה מושקא נפרדה בברכה והלכה גם היא.

"זה היה יום מוצלח במיוחד." אמרה המאדאם ופנתה לריוי. "אני מצפה לראות אותך גם ברביעי, הפעם בעמדת הצבעוני."

"אני אהיה כאן." ענתה ריוי ויחד עם פיי יצאה לכיוון הדירה.

"אז את מתכוונת להמשיך פה?" שאלה פיי.

"אני פה בשביל מטרה מסוימת ואני לא מתכוונת לוותר בכזאת קלות. וחוץ מזה כל הגברים האלה קבלו וקבלו. כולם שם גמרו חוץ ממני. הייתי אומרת שהם חייבים לי משהו, לא?"

לפרק הבא

רוצה לקבל עדכון במייל כאשר מתפרסם סיפור חדש? הרשם לקבלת עדכונים למייל.

לא לשכוח לתת ציון לפרק בראש הדף ⇑  או תגובה מתחת ⇓

קטגוריות: סיפורי סקס 2017, מין בתשלום, גלורי-הולס

4 מחשבות על “מחיצות- חלק ב': קבלת הפנים

  1. כתיבה טובה ועריכה מעולה.
    מקווה שזה יתפתח למקומות סדיסטים אפילו יותר

    אהבתי

  2. אהבתי ועובר להמשך. אולי יהיו מקומות או אולי יש שגם גברים יכולים לעשות כסף ולהנות תוך כדי

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s