מחיצות- חלק ג': כל הגדלים והמינים

לפרק הקודם

"בחיים לא היה לי כל כך הרבה זמן להקדיש ללימודים." אמרה ריוי יושבת על רצפת חדרה, מוקפת בדפים כאילו היו שטיח גדול ומבט זחוח על פניה.

"ועוד על בטן מלאה אחרי שהצלחת להרים ארוחה נורמלית." הוסיפה פיי והניחה בצד צלחת עם עקבות לזניה. ריח הניקיון עוד עמד באוויר זכר לשטיפת הרצפה מהבוקר.

"אני חושבת שפחות או יותר סיימנו לסכם את כל החומר ועדיין יש לנו כמעט חמישה ימים למבחן."

"אז נוכל לעבור עליו כמה פעמים וגם על רפרנסים משנים קודמות ואנחנו מסודרות יופי. אם בא לך, נוכל אפילו לקפוץ גם בשבת הזו לים או לעשות משהו אחר." אמרה פיי.

"כן, נוכל. אבל… יש דבר אחד שעוד לא ממש הספקתי ללמוד." המשיכה ריוי גורמת לפיי לזקוף גבה. "מחר יום רביעי. את זוכרת שאני אהיה בעמדת הצבעוני ושאת עוד צריכה להעביר לי קורס מזורז בנושא…" אמרה מנסה להישמע קלילה עד כמה שיכלה.

"אה. כן, נכון." אמרה פיי אך את תחושת חוסר הנוחות יכלו להרגיש בקולה שהשתנה לפתע. "את רוצה עכשיו או ש…?"

"רק אם את בקטע, כאילו, זה ממש לא קריטי. אני יכולה ללמוד תוך כדי…"

"לא, עכשיו זה בסדר." ענתה והתיישבה על הדפים מול חברתה. גם ריוי התיישרה כך שתפנה לפיי.

"טוב, איפה להתחיל?" חככה בדעתה. "מציצה… הדבר הכי חשוב במציצה זה שצריך לזכור שמדובר במציצה."

"אוקי…" אמרה ריוי מנסה לרדת לסוף דעתה.

"ראיתי איך מצצת את האצבע של מאמא רוזי. זה לא מספיק להכניס את הזין לפה ולהזיז את הראש למעלה ולמטה. צריך ממש למצוץ אותו. כמו… כמו שמוצצים סוכריה על מקל. כן, קצת קלישאתי אבל הנקודה היא שצריך ממש לינוק."

ריוי נראתה מרוכזת למדי. היא באמת לא הקדישה מעולם מחשבה מרובה לאיך לרדת נכון לגבר. בדרך כלל זה היה עבורה אמצעי להקל על החדירה ולא יותר.

"בגלל שאת לא אמורה להשתמש יותר מידי בידיים את תצטרכי להשקיע אפילו יותר מאמץ עם הפה. תשתמשי הרבה בשפתיים ובחלק הפנימי של הלחיים. העיקר שתשיגי אטימה טובה וחזקה מסביב לאיבר. ממש וואקום כזה."

"ומה עם הלשון?"

"גם הלשון חשובה, ברור. היא צריכה להידבק לאיבר כמה שיותר. אבל התפקיד המרכזי שלה, אם את שואלת אותי, זה דווקא בפינוק שבין לבין. מבינה, לכל גבר יש את האזור הרגיש שלו. את צריכה לזהות אצל כל אחד איפה האזור הזה ולהתמקד בו. זה יכול להיות בשפיץ, מסביב לכיפה, בבסיס או בכל מקום אחר ולפעמים גם בכל המקומות יחד."
פיי הרימה אצבע אחת מול תלמידתה. "תמצצי לי את האצבע."

"את רצינית?"

"הכי רצינית שיש."

ריוי בחנה את האצבע הדקה. הציפורן הוורודה הייתה גזורה בקפידה. "מזל שאין לך זין." גיחכה, מנסה לשבור את מעט הקרח שעוד היה לה.

"מזל? חבל! ככה את היית לומדת יותר טוב ואני הייתי מרוויחה משהו מהשיעור הזה…" ענתה פיי בהתרסה אצבעה עדיין שלוחה קדימה.

ריוי עצמה את עיניה והכניסה את האצבע לפה. תחושה מוזרה הציפה אותה. בניגוד לאצבע של מאמא רוזי, את זו של פיי היא דווקא חיבבה. ההרגשה שלה הייתה נעימה בפה והטעם מסקרן. היא החלה למצוץ אותה עוברת בראשה על כל מה שפיי לימדה אותה זה עתה. מר פפינו שנמנם עד עכשיו בקרן זווית זקף את ראשו והביט בסקרנות במתרחש.

"תשתמשי יותר בלשון." הנחתה פיי וריוי בריכוז רב החלה ללקק כל קימור וכל קפל שבאצבע. עולה מהבסיס ועד קצה הציפורן. היא ינקה ומצצה וליטפה עם שפתיה הרכות את העור הרך.
כשפקחה את עיניה ראתה כי פיי בעצמה עם עיניים עצומות, מתמסרת לתחושות הממכרות. ריוי חייכה בליבה והמשיכה לפנק את חברתה. במשך דקות ארוכות הקדישה את עצמה למשימה, מקשיבה לנשימות הקטנות של מורתה. לבסוף העבירה ליקוק לכל אורך האצבע וחתמה בנשיקה על הקצה.

"איך?"

"לא רע." אמרה פיי מתנשפת קלות. "לא רע בכלל." ריוי חיכה בשביעות רצון. "אבל אצבע זה קל, היא דקה וקצרה. כשיהיה לך זין אמתי בפה, לפעמים אפילו אחד גדול במיוחד, זה יהיה קשה הרבה יותר. ובהקשר הזה, הדבר הכי גרוע זה אם תגעי בו עם השיניים, זה הביג נו נו של כל מציצה.
בגלל זה את צריכה לפתוח את הפה הכי רחב שאת יכולה גם אם את השפתיים את סוגרת הכי חזק."

ריוי ניסתה לבדוק עד כמה היא מצליחה לפתוח את הלסת כשהשפתיים שלה כפוצות. מראה שהיה משעשע ביותר מנקודת מבטה של פיי.
"גברים אוהבים להכניס את זה כמה שיותר עמוק פנימה. לכבוש כמה שיותר ממך. אם מדובר באיבר קטן יהיה לך קל להגיע עם השפתיים עד הסוף. אבל אם את צריכה להתמודד עם משהו גדול במיוחד פשוט תכניסי כמה שאת יכולה ועוד קצת."

"אני מקווה שאני לא אתחיל להיחנק להם שם."

"כן, זה לא יהיה לעניין. אה, וכמובן שכשהם גומרים זה תמיד בפה, אז שלא יהיה לך אינסטינקט לברוח או משהו כזה. אחר כך תוכלי לירוק הכל לדלי קטן שיש ליד העמדה."

"לפחות זה." התנחמה ריוי וגלגלה את עיניה לתקרה.

– – –

בניגוד ליום ראשון הם הגיעו באיחור, וכשנכנסו לחדר גילו ששלוש בנות כבר היו בו. הייתה את חיה מושקא ואת אלכס ובנוסף אחת חדשה, צעירה שחורה. תמר החיילת לא נראתה בסביבה.

"נָנִיֶה!" קראה פיי בהתלהבות ונגשה לבחורה הזרה.

"היי פיי, מה שלומך?" שאלה הצעירה וחיבקה אותה.

"אני מצוין. בואי תכירי את שותפה שלי ריוי." אמרה והזמינה את ריוי להתקרב.

"שמעתי עליך דברים טובים." אמרה נניה.

"תודה." אמרה ריוי ולחצה את ידה. "אני שמעתי על המקום הזה לא מזמן אז עוד לא הספקתי להתעדכן בכל הסיפורים."

"נניה עובדת במרכז הקליטה לעולי אתיופיה." אמרה פיי.

"יותר התנדבות מעבודה." תיקנה אותה נניה, "בגלל זה אני צריכה את הכסף מכאן."

בינתיים אלכס וחיה מושקא כבר הספיקו להתפשט.

"צריך להזדרז. "אמרה נניה והחלה להתפשט גם היא. היא נחלצה בזריזות מסנדליה ומכנסיה, חושפת זוג רגליים דקות וחטובות בגוון שוקולד בהיר. כשהורידה את התחתונים גילתה פלומת תלתלים שחורים שתאמו להפליא לתלתלי ראשה הנאים.

היום זה היה תורה של פיי לאייש את קבלת הפנים ואילו ריוי הייתה בעמדת הצבעוני. היא הורידה את חולצתה בזמן שחברתה התיישבה על הכיסא המיועד לה. פיי הסירה את החזייה ונותרה לעמוד בחזה חשוף. זאת הייתה הפעם הראשונה שריוי ראתה אותה כך. החזה היה לא יותר מזוג ניצנים קטנים. חזה דומה היה לריוי כשרק החלה להתפתח. צמד פטמות וורדרדות וקטנות היו במרכז כל צד.
פיי שהבחינה במבט של חברתה משכה בכתפייה. "ציצי שפיצי- מסתבר שיש הרבה גברים שאוהבים את זה."

"הם מקסימים." לחשה ריוי בחזרה.

"תזדרזו בנות!" נשמע קולה של המאדאם מהצד השני של המחיצה. כל אחת מיהרה לתפוס את מקומה. לאחר מספר דקות של התארגנויות החלה המנגינה השקטה ופעמוני הדלת צלצלו.

"…אז אמרתי לו תוציא את ההשקעות שלך כל זמן שאתה עוד יכול. ואתה יודע מה הוא אומר לי?"

"עזוב רגע, לא רוצה לדסקס עכשיו עבודה. באתי לנקות את הראש לא שתאכל לי אותו. תראה, זאת שוב הילדה פה בכניסה."

שני הגברים נעצרו ליד העמדה של פיי.

"מקווה שזה חוקי מה שאתה עושה," אמר הראשון. "אני פה ליד."

ריוי שמעה את צעדיו מתקרבים. ולאחר מכן נשמע שקשוק חגורה ורוכסן שנפתח.

"בואי נראה אם הפה שלך חם היום." אמר האיש והשחיל את איברו דרך החור.
ריוי הביטה באיבר שניצב מולה. עבר זמן מה מאז הפעם האחרונה שראתה אחד כזה כל כך מקרוב. האחד הזה היה קטן למדי ולא מרשים במיוחד. בסיסו צמח מרעמת שיער מקורזלת ובקצהו כיפה תפוחה. ריוי שלחה מבט חטוף לפיי שהחזירה לה במבט של 'למה את מחכה?'

נקישות אצבע נשמעו על המחיצה. "יש מישהי בבית?"
ריוי מיהרה והכניסה את כולו לפיה. זאת הייתה משימה פשוטה יחסית בשל גודלו הזעיר. הטעם היה שונה בתכלית מהאצבע של פיי. היא הרטיבה אותו היטב עם לשונה כדי שתוכל ליצר את הוואקום שפיי הזכירה והחלה לינוק. היא מצצה בדיוק כמו שלמדה בערב שלפני, נזהרת שלא לגעת עם השיניים.
בתחילה תנועותיה היו קצרות ומכניות, אך לאחר מכן השתחררה והחליקה בטבעיות לאורך האיבר.

"שמע, זאתי איזה פה חם ורטוב יש לה." אמר הגבר לחברו שהתעסק מקודם עם פיי ועכשיו היה בדרכו אל חיה מושקא שהייתה משמאלה.

"רק שלא תגמור, יש לך עוד כמה תחנות הערב."

"אל תדאג, אחי. הגעתי לפה עם מטען כבד. אני בונה על כמה סיבובים."

ריוי המשיכה לפנק את האיבר שבפיה והגבר שמחובר עליו, יודעת כעת כיצד זה יגמר. היא נעה עם לשונה מהבסיס, קרוב לאשכים, ועד פתח השופכה שבקצה וחזרה למצוץ. ואז היא הרגישה את האיבר בורח מבין שפתיה. תחילה הופתעה מעט, אך אז חזר האיבר ונכנס שוב לפיה, יצא ונכנס, יצא ונכנס. כל שנותר לריוי זה להישאר עם שפתיה צמוד לפתח שבקיר ולתת לזין לעשות את שלו. זאת הייתה הפעם הראשונה בה הרגישה כי גבר משתמש בפיה והיא קצת ציפתה שזה כבר יגמר. לאחר מספר דקות זה אכן נגמר. מבלי הודעה מוקדמת חשה ריוי את הנוזל החם והסמיך ממלא את חלל פיה. טעם חזק הציף את חושיה כשמטח אחר מטח נורה לתוכה.
כשסיים השתהה האיש בתוכה עוד זמן מה. ריוי נמנעה גם היא מלצאת ונותרה לשבת בפה מלא בזין וזרע. רק כשהחליק עצמו החוצה יכלה להתפנות ולירוק את כל התחולה שבפיה לדלי הסמוך.

לאחר מספר דקות הגיע תורו של החבר ואיבר חדש עבר דרך החור שבקיר. הוא היה דק אך ארוך כפליים מקודמו. הפעם ריוי לא השתהתה כלל ואספה אותו מהר אל פיה. רק מחצית ממנו הצליח להיכנס והיא החלה במלאכה.

"זה טוב…" סינן קול כשהשפתיים הרכות נלחצו בחוזקה, "תכניסי יותר עמוק."

ריוי ניסתה להכניס יותר אך האיבר היה ארוך מידי. בכל פעם שפגש את פנים הלוע חשה ברפלקס הקאה. היא ניסתה שוב אך מיד החלה להשתעל ולהשתנק. האיש בצד השני החל לצחוק. "קדימה, אני יודע שאת מסוגלת ליותר מזה."

ריוי ניסתה להרפות את שרירי הגרון ולא לחשוב על זה יותר מידי. זה הכל בראש, אמרה לעצמה. היא הצליחה לדחוק לתוכה עוד שניים-שלושה סנטימטרים נוספים.
"את עוד מעט שם." דרבן הזר.

"לחצוף הזה יש הרבה דרישות." חשבה לעצמה אך בכל זאת משהו בתוכה, באופי המצליחני שלה, דחף אותה להמשיך ולנסות.

היא התרוממה עם ישבנה מהכיסא נתמכת עם ידיה בקיר. ובמקביל כופפה את גבה קדימה כך שצווארה התיישר בקו אחד אופקי עם פיה. בצורה זו הייתה לה אפשרות לדחוק חלק גדול יותר פנימה ממש אל תוך גרונה. היא החליקה עם שפתיה קדימה לאורך האיבר שחדר סנטימטר אחר סנטימטר אל גרונה, מעבה ומרחיב אותו. לבסוף כשדוק דמעות נקווה בעיניה הצליחה להגיע ממש עד בסיסו, כך שאפה נמעך כנגד הקיר.

"סחתיין," פרגן לה האיש בהתנשפות, נהנה מהלחץ החדש שנוצר. "לא חשבתי שתצליחי להכניס את כולו."

באטיות החלה לנוע לאחור, שפתיה נמתחות על האיבר דמוי החנית. כשכמעט כולו היה בחוץ שבה והחדירה אותו פנימה מחדש, במסע אטי ומיגע אל מעמקי גרונה הלוהט. האקט נמשך עוד דקות ארוכות שבהן היא מוציאה אותו כמעט לחלוטין ומכניסה את כולו חזרה פנימה. עד שבאחת החדירות כשכולו היה נעוץ עמוק בתוכה שמעה אותו מורה "עצרי!"
ריוי קפאה במקומה. ואז הרגישה את האיבר רוטט בתוכה ופורק את כל מטענו הישר אל גרונה. במצב שהייתה לא נותרה לה שום ברירה אלא לבלוע את הנוזל הסמיך מיד כשניתז.

כשסיים שלף עצמו לאט ובזהירות מתוכה. שובלי רוק עוד נמתחו משפתיה אל האיבר שנעלם חזרה דרך הפתח. "היית עשר." שמעה אותו אומר לפני שהמשיך הלאה, נותן לה סוף סוף להסדיר נשימה כמו שצריך.

"אם הצלחתי לעשות את זה," חשבה לעצמה בגאווה ילדותית, "באמת שהכל כבר קטן עלי. יאללה מי הבא בתור?"

"אַנָא פִי אֶל הַאדָא חֻזֻק." נשמע לפתע קול בעל מבטא ערבי צרוד מהצד השני, בזמן שאיבר שמן נדחק אל הפתח.

"טָייב, ו'אַנָא רַאיֵח לָסוׂדַה הֻנַאכּ.." ענה קול אחר עם מבטא דומה.

האיבר הרפוי למחצה השתרבב מהקיר כחדק שמוט. ריוי הביטה באיבר וכבר לא הייתה כל כך בטוחה לגבי הקביעה שלה מלפני שנייה. הוא היה, איך לומר, לא אסתטי לטעמה.
צבעו כהה ביותר, כמעט שחור, ורק הכיפה וורודה בהירה. בסיסו היה דק, מרכזו שמנמן והוא התחדד שוב בקצה, וכל כולו מתעקל ימינה בגסות. ריוי הייתה מוותרת בשמחה על הטיפול בזה אך בלית ברירה עצמה את עיניה והכניסה את הזרג לפיה.
זה היה השלישי שטעמה היום ולכל אחד היה טעם אחר. היא החלה ללקק מסביב לראש האיבר מרגישה אותו מתעורר לחיים בפיה. רק כשהיה זקור לחלוטין גילתה כי בשל עוביו היא אינה מסוגלת להכניס אלא רק מעט ממנו.

ריוי פערה את פיה יותר, מותחת את שרירי הלסת למקסימום אך הצליחה להכניס עוד סנטימטרים בודדים בלבד. המשימה של לשמור על השיניים הרחק מגוש הבשר הפכה להיות קשה הרבה יותר. רוק ניגר על סנטרה וטפטף ממנו אל הרצפה.
מהר מאוד הבינה כי לא תוכל לטפל בו באופן שטיפלה באחרים והוציאה אותו כדי להגיע גם לחלקים המופקרים מאחור. היא החליקה עם לשונה לאורכו ורוחבו של הזין, עוברת על תוואי הוורידים הגסים שהיו שזורים סביבו. בקצה הזין נקוותה טיפת זרע לבנה שיצאה בטרם עת וריוי אספה אותה עם לשונה.

"אם לא בשבילי, אז למען דו קיום." גיחכה לעצמה, גולשת עם שפתיה על דופן האיבר.
לאחר מספר דקות הרגישה את האיבר רועד וקופץ. "כשהם גומרים זה תמיד בפה." נזכרה בדבריה של פיי ומיהרה להכניס אותו לפיה בדיוק כשהנוזל החל להינתז. עוד ועוד ממנו מילא את פיה, כמות בלתי נתפסת של זרע והיא אגרה את כולו.

מיד כשסיים ויצא החוצה אחד אחר מיהר לתפוס את מקומו. לא ניתנה לה כלל שהות להסתדר ובלית ברירה בלעה בבת אחת את כל מה שהיה לה בפה והחדירה את הבא התור. ריוי לא דמיינה לעצמה כמה סוגי איברים קיימים בעולם ובערב הזה היא טעמה מכל הגדלים והמינים.

"את בסדר?" שאלה פיי בסוף המשמרת כשחברתה ממשיכה לבהות בפתח הריק עם בטן מלאה. "את צריכה משהו?"

"רק מסטיק. אני חייבת מסטיק." ענתה ריוי, מבלי לדעת כי הטעם הזה שיש לה בפה עוד ילווה אותה כמה ימים.

לפרק הבא

רוצה לקבל עדכון במייל כאשר מתפרסם סיפור חדש? הרשם לקבלת עדכונים למייל.

לא לשכוח לתת ציון לפרק בראש הדף או תגובה מתחת

קטגוריות: סיפורי סקס 2017, מין בתשלום, גלורי-הולס

4 מחשבות על “מחיצות- חלק ג': כל הגדלים והמינים

  1. מעבר לסיפור, השיעור שנתת פה על מציצות צריך להיות שיעור חובה לכל בחורה בישראל

    Liked by 1 person

  2. כתוב נהדר. הבניה טובה של העלילה. התיאורים מפורטים בצורה נהדרת. הבעיה היחידה לדעתי, זה ההמתנה הארוכה לחלק הבא.

    אהבתי

  3. אכן כתיבה נהדרת וכמו שכתבתי בסיום הפרק השני הייתי מתחלף עם אחת הבנות בעמדת הצבעוני או בעמדת הלוטוס

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s