מחיצות- חלק ד': כמו בפעם הראשונה

לפרק הקודם

מר פפינו התכרבל בתוך עציץ הלימונית שבמרפסת הקטנה. הוא עקב עם עיניו אחר יונה שטיילה לאורך המרזב והתלבט האם להטריח את עצמו בשבילה. על מי הוא עובד? כבר שנים שלא צד שום חיה ובטח לא אחת עם כנפיים. הוא קם בעצלתיים וגרר עצמו דרך הרווח הקטן שיצר חלון חדרה של ריוי.
מחזה לא שיגרתי נגלה לעיניו כשנכנס. ריוי שכבה על הרצפה, שתי רגליה העירומות מונפות באוויר ובניהן המראה הגדולה שנעקרה מהקיר. היא נשענה לאחור על מרפק אחד וביד השנייה אחזה בראי חוקרת דרך ההשתקפות את איבר מינה.

"מה אתה אומר, פפינו, זה אסתטי?" שאלה כשהבחינה בו לפתע. מר פפינו התיישב והמשיך להביט בה בדממה. "זאת הפעם הראשונה שאני מסתכלת עליו בזוית הזאת והאמת שזה מוזר. הרבה גברים יראו אותו הערב בדיוק בצורה הזאת."

ריוי השעינה את המראה על כיסא והעבירה אגודל על ערוות הקוצים שהחלה להופיע בחלציה. היא תסדר את זה אחר כך במקלחת. עם שתי אצבעות היא פיסקה מעט את שפתי האיבר.

"אי אפשר לראות כלום דרך המראה הזאת. אם הייתי גמישה כמוך, לא הייתי צריכה אותה בכלל." היא החדירה פנימה את האצבעות ולאחר מכן קרבה אותן לאפה. "לא רע." אמרה לחתול, "אני יכולה להבין למה אתם הגברים אוהבים את זה כל כך."

היא הכניסה את קצות האצבעות לפיה. זאת הייתה הפעם הראשונה בה טעמה את עצמה, או כל אישה אחרת. "טוב, אני מניחה שזה כבר טעם נרכש." אמרה בפרצוף חמוץ אך לא יכלה להתאפק ובדקה זאת שוב. דפיקות בדלת הקפיצו אותה ממקומה. היא מהרה לתלות חזרה את המראה וכרכה מגבת סביב מותניה.

"הכל בסדר?" שאלה פיי כשהדלת נפתחה לבסוף.

"כן. אני בדיוק נכנסת להתקלח." ענתה ריוי וניגשה להוציא בגדים נקיים מהארון.

"מתרגשת לקראת הערב? יום שישי הוא העמוס ביותר מבחינת אנשים בשבוע."

"מתרגשת? אני לא בטוחה שזאת התחושה. יותר כמו ציפייה מהולה בלחץ." ענתה. היום זאת הפעם הראשונה שלה בעמדת הקאלה. לפי החישובים שלה היא הולכת הערב להכפיל פי כמה את מניין הגברים איתם שכבה.

"קחי את זה." אמרה פיי והגישה לה בקבוקון קטן, זהה לזה שהיה לבנות האחרות. "את לא רוצה שהם יכנסו אליך על יבש."

ריוי לקחה את הבקבוקון. "תודה. למרות שאני מאוד מקווה שהבנים יהיו מספיק טובים כדי שהגוף שלי יעשה את זה כבר בעצמו."

"חלקם כן, מרביתם לא. אז אל תשחקי עם זה." הזהירה פיי וריוי הטמינה אותו בתיקה.

– – –

כשנכנסו הבחינה ריוי מיד בתמר שעמדה בלבוש אזרחי ודיברה עם בחורה אחרת שמנמנה ועירומה. למרבה ההפתעה ריוי זיהתה גם אותה. היא הייתה סטודנטית מהאוניברסיטה שלמדה בפקולטה אחרת. הסיבה היחידה שהיא זכרה אותה הייתה כי זו עובדת בספריה המרכזית של האוניברסיטה ותמיד הייתה נחמדה יותר מהאחרות שעבדו שם.

"מכירה אותה?" שאלה פיי וריוי הנהנה. "יונית, היא עובדת כאן רק בימי שישי. מאמא רוזי דואגת לא להשאיר שום עמדה פנויה ביום הזה. וזה שחיה מושקא לא עושה סופ"שים מקשה מאוד על כל העניין."

שתי הבנות חדלו משיחתן ובירכו אותן לשלום. ריוי נזכרה כיצד לעבודה בספריה הייתה מגיעה יונית בבגדים צבעוניים וססגוניים, כאלה המחצינים את שמחת החיים ששידרו פניה. כעת גופה החשוף הקרין דבר אחר. ישבן עגול ולבן, קרס לבנה וחזה ממש לבן עם פטמות חיוורות ובהירות. קנבס נקי נטול צבעוניות ואופי. היא תהתה האם זאת יונית האמתית או שאולי דווקא זו המסיכה.

אלכס ומאמא רוזי יצאו מחדר המאדאם. ניכר היה כי הן סיימו זה עתה שיחה טעונה. גם נניה הגיעה בדיוק וחיבקה אותה בלבביות.

"היום זה היום," אמרה, "את מוכנה לאבד פה את הבתולין?"

"זה באמת מרגיש ככה. מלבד העובדה שבפעם הראשונה שלי זה נגמר תוך חמש שניות ולא כמה שעות כמו היום."

"וזה לא יהיה ההבדל היחיד, אני מבטיחה לך." צחקה נניה ופשטה את החלק העליון של לבושה. למרות גילה הצעיר חזה השוקולד שלה היה שמוט למדי. הפטמות השחורות הגדולות שתפסו חלק ניכר ממנו פנו לרצפה.

"תסיימו להתכונן." אמרה המאדאם לפני שעזבה והבנות האחרות החלו להתפשט ולהתארגן אף הן, כולל כמובן פיי שעמדה בסמוך. היא הורידה את בגדיה בזריזות והניחה אותם בצד. זאת הייתה הפעם הראשונה בה ראתה ריוי את חברתה בעירום. גזרתה צרה, ישבנה הנערי קטן ולבן ופלומת שיער רך כמו הודבקה מעל איבר מינה. ציצית שחורה המקשטת אותו.
ריוי אהבה את הגוף העדין. לטעמה הוא הלם מאוד את אופיה הנוח של חברתה. למרות כל מה שעבר עליו הוא שמר על מראה בתולי וטהור.

"אוהבת את מה שאת רואה?" עקצה אותה פיי שקלטה אותה בוהה.

"מה? לא! אני מתכוונת כן, ברור. את יודעת מה אני חושבת, נו…" התחמקה ריוי בגמגום ומיהרה להתפשט בעצמה, נותרת לעמוד יחפה על רצפת הבטון הקרה. היא הוציאה מהתיק את הבקבוקון שניתן לה מוקדם יותר וסיככה היטב את איבר מינה. לאחר מכן קיפלה את בגדיה והניחה אותם בצד. היא נשכבה על הדרגש והחליקה את גופה דרך הפתח כך שכל גופה מהאגן ומטה עבר לחלל השני. המגע של הקרש החלק היה קר לגבה החשוף והיא קיוותה שתחמם אותו במהירות. לפתע הרגישה את ידה של מאמא רוזי אוחזת בקרסולה ומובילה אותו אל רצועת עור שהייתה קבועה במחיצה. את הרגל השנייה השחילה המאדאם אל רצועה נוספת מרוחקת מהראשונה כך שרגליה היו מונפות אל על בפיסוק רחב. לאחר מכן המשיכה רוזי אל הבנות האחרות.

"הזמן עובר מהר ממה שנראה." לחשה פיי בטון מרגיע. "ובכל מקרה אני פה איתך."

"אנחנו מתחילות." הודיעה המאדאם והלכה. ריוי נשארה לשכב עם ראש מלא מחשבות. צלצול פעמוני הכניסה קטע אותן וקולות רחוקים נשמעו מעמדת קבלת הפנים. היא לא הצליחה לקלוט מה נאמר אבל התרגשות פתאומית החלה לפעום בה. צעדים נשמעו, הולכים ומתקרבים. הם פסחו על תמר, עברו את פיי ונעצרו על ידה. לפתע חשה בנשימות חמות על ירכה, כאילו מישהו שואף את ריחה לריאותיו.

"יסמין…" לחש קול מוכר, "ידעתי שתחזרי."

זה היה לא אחר מאשר נושך הפטמות מהפעם הראשונה שלה. צמרמורת עברה בגבה וגופה סמר. האיש כנראה הבחין בעור הברווז שנהיה לה וגיחך מיד. "אז את זוכרת." אמר.

"מכל הגברים דווקא הוא?!" חשבה לעצמה. חוויה ראשונה מגבר סדיסט זה הדבר האחרון שרצתה הערב. ידו הרכה החלה ללטף את רגלה הימנית. עולה מהירך אל השוק, עד העקב וחזרה. כשהגיע האיש קרוב לאזור חלציה הניח את ידו וכיסה את איבר מינה. ריוי הרגישה בחום נעים מתפשט באזור כולו.

"את רטובה מאוד." ציין האיש בלחישה וריוי לא ידעה אם לכעוס על גופה שבוגד בה או להתנחם בזה. "אני אוהב להגיע לכאן ראשון. רוצה לדעת למה אני מגיע לכאן ראשון?" שאל באופן שהזכיר לחישת נחש.

עם שתי אצבעות הוא תפס את אחד משפתי איברה ופיסק הצידה. "וורודה כמו שרימפס קטן, אבל אני לא יכול שלא לתהות, האם את גם טעימה כמו אחד."

ריוי הרגישה לשון חמה ורטובה הפוגשת הישר את הדגדגן שלה. הלשון שיחקה מעט עם הבליטה שהלכה ותפחה ואז החליקה ונקברה בין שפתי האיבר פורטת בדרך על כל המיתרים הנכונים. זמן רב חלף מאז שפתיו של גבר פגשו את שפתיה שלה שם למטה. אך מעולם לא הרגישה תחושות דומות לאלה. בניגוד לבנים מעברה האיש ידע בדיוק מה הוא עושה וכיצד זה צריך להיעשות- הוא ינק ומצץ וליקק ושתה. ריוי ריחפה בעננים. היא הייתה מוכנה להתמסר למגע הזה עוד שעות אלמלא הפחד המרחף מעל- מתי תבוא הנשיכה?

צלצול הפעמונים נשמע ועוד גבר נכנס לחדר מגיעה הישר אל פיי. מבלי לבזבז זמן פשט את מכנסיו וחדר לתוכה במכה אחת. פיי נשמה נשימה עמוקה וריוי פחדה שמע כואב לה. צלצול נוסף נשמע כשאורחים חדשים נכנסו.

הלשון שהייתה בתוכה החליקה החוצה. "תסלחי לי לכמה דקות, אני אחזור עוד מעט. אל תלכי לשום מקום." צחק האיש והתקדם לעמדה שליד. אלכס שכבה בה על בטנה בעיניים עצומות, האזניות עדיין תחובות באוזניה. חצי חיוך עלה בזוית פיה לאחר שהצעדים נעצרו לידה. כנראה שלשונו הרטובה של הגבר החליטה לבקר גם באחוריה. פינוק קטן לפני ערב כואב עבור השריר הטבעתי.

"פעם ראשונה שאתה רואה ציצי?" שמעה קול צעיר מתקרב מהכניסה.

"מה פתאום! ראיתי לספיר במסיבה אצל גאיה." ענה חברו בקול צעיר לא פחות.

"היא אמרה שראית לה רק את החזייה."

"אז היא אומרת סתם. ראיתי לה את הפטמות והכל."

"מה שתגיד, מה שתגיד. בכל מקרה, זאת הפעם הראשונה שאני רואה ציצים של כושית ולא במחשב." ריוי הייתה מוכנה לשים את הפדיון היומי שלה שאין להם 18. בטח נכנסו עם תעודות מזויפות.

"אח שלי אומר תמיד ללכת על המגולחות. הן הכי נקיות." המשיך הראשון וליטף בידו את האזור החלק שעד הצבא עוד צמחה בו ערוותה. "גם פעם קודמת זיינתי מגולחת אבל אחרת."

"אז אתה נכנס לזאת?" שאל ההוא שראה אולי את הפטמות של ספיר.

"זאת הפעם הראשונה שלך עם מישהי אז אני מפרגן לך עם זאת. רק שלא תעשה לה טראומה."

"לך זדיין."

"זה בדיוק מה שאני מתכוון לעשות. קבל את השמנה שם בפינה, אני הולך לעשות לה טובה."

"ההיא?" תהה חברו בבררנות.

"היא לא מזכירה לך את סיגלית המחנכת?"

"כן, באמת מזכירה."

"אז אני הולך לזיין אותה על המגן במתמטיקה."

"אז גם אני חייב לה על המגן הדפוק."

"אתה מוזמן להיכנס אחרי. רק אל תשכח לשים קונדום. אלוהים יודע איזה מחלות יש לבנות האלה."

בעל הניסיון המשיך והשאיר את חברו לבד עם האטרקציה. ריוי יכלה לשמוע אותו מתארגן מהצד השני של המחיצה. היא הביטה באלכס שעדיין נהנתה מלשון חצופה בתוך ישבנה. היא הפנתה את מבטה לפיי שעדיין נעה בקצב הדפיקות שהוכתב לה. ואז הרגישה איבר הססן בפתח, מחפש את הכניסה. זוג ידיים קרות חיבקו את ירכיה משתמשות בהן כקונטרה לחדירה. לאט ובזהירות חדר הנער לתוכה. זאת לא הייתה משימה קשה בזכות הטיפול הרטוב שקבלה לפני כן.
כשכולו היה נעוץ בתוכה עצר. לאחר מספר שניות הרגישה את הזין רועד ופועם בתוכה שעה שהנער פרק את מטענו.

ריוי נזכרה מיד בפעם הראשונה שלה. אז זה היה עם עידן והם בעצמם היו בגילו של הנער. הם עשו את זה בחדרה בבית כשההורים שלה נמצאים בסלון ליד. גם בפעם ההיא עידן חדר אליה וגמר מיד. למרות זאת היא לא תשכח את זה לעולם. כל אחד זוכר את הפעם הראשונה שלו. וכמו עידן גם הנער הזה ינצור אותה לתמיד, כי היא זאת שלקחה לו את הבתולין. וכמו שאמרה נניה, במובן מסוים גם הוא יהיה הראשון שלה.
הנער יצא ממנה והמשיך אל חברו שהיה עסוק עם יונית בדמות המחנכת סיגלית.

"סתם בשביל הסקרנות, נהנית מהילד המחוצ'קן?" שאל הקול המוכר. "עושה רושם שהוא נהנה מידי. נהנה ממך, מאיבר המין שלך. בדרך כלל אני לא מקנה בגברים אחרים ואין לי בעיה לחלוק משהו טוב. אבל, אם לומר את האמת, היה לי קצת קשה עכשיו לראות אותו עם הזין בתוכך."

ריוי הרגישה איבר חדש גדול בהרבה מקודמו מגשש את דרכו לתוכה. שפתי איברה נמתחו סביבו. אלמלא הייתה רטובה הייתה החדירה קשה בהרבה, אך כעת הקרב כבר היה מכור וכל שנותר לשפתיים זה להימתח יותר ויותר.

"כן, מרגישים שזאת הפעם הראשונה שלך כאן, בהחלט. אני לא מאשים את הילדון שנהנה כל כך. אבל אני רוצה לבקש ממך משהו שאני בדרך כלל לא מבקש מהבנות פה," אמר האיש, "אני צריך שתנועי קצת בשבילי. את יודעת, שאני לא ארגיש לבד."

ריוי הביטה הצידה אל פיי אך זו הייתה עסוקה בגבר אחר. היא לא הבינה למה המציקן הזה חושב בכלל שהיא תעשה משהו בשבילו.

"מבינה, אני לא יכול שלא לחוש שנוצר בנינו משהו והייתי רוצה להרגיש שיש שם מישהי. תתייחסי אל זה כפיצוי על הילד שהיית איתו מקודם."

"מי הוא חושב שהוא?" חשבה ריוי. היא רצתה כל כך לעבור לצד השני ולהגיד לו שאין בניהם, מעולם לא היה ולא יהיה שום דבר. שהיא לא חייבת לו כלום ומבחינתה הוא לא יותר מזין שצריך לספק ואחריו יבואו עוד הרבה. היא קיוותה שדרך ההתעלמות שלה ממנו הוא יבין את הרמז ויגמור איתה כמה שיותר מהר.

"אל תהי כזאת," אמר, "גם אני פינקתי אותך, זוכרת?"

"כאילו שלנוד הנפוח הזה אכפת ממישהו חוץ מעצמו." חשבה.

"איך שאת רוצה." אמר ולפתע הרגישה ריוי באצבע פורטת על כף רגלה, מלטפת את הקפלים הקטנים שבכף הקפוצה. היא נשכה את שפתה בציפייה שהדגדוג הסדיסטי הזה יגמר כבר, אך הוא לא. הוא רק המשיך במונוטוניות בלתי נסבלת. חשמל עבר מכף רגלה דרך חוט השדרה אל מוחה. בהונות רגליה ריקדו בעצבנות, נפתחות ונסגרות.

"בדיוק ככה." אמר כשאגנה החל לקפץ ולנוע לכל עבר בעקבות גופה המתפתל. גם שרירי איברה התהדקו וסגרו על איברו. כשדמעות בעיניה וקולה כבר מאיים לזעוק לחלל פסק לפתע הגירוי האיום.
"עכשיו תמשיכי לבד." נשמע הקול וריוי מיהרה להחליק עם גופה לפנים ולאחור לאורך הדרגש עליו שכבה. חוקי המקום פחות עניינו אותה עכשיו. היא תעשה הכל רק שיעזוב אותה במנוחה ויעבור לאחת הבנות האחרות- לא חשוב מי. הכי קל לה היה לנדב את ישבנה של אלכס אבל אפילו את פיי היא הייתה מוכנה להקריב כרגע ורק שלא יתחיל שוב.
היא לא יכלה לנוע יותר מכמה סנטימטרים לכל כיוון אך גם זה עשה את העבודה. האיש שחרר את אחת מכפות רגליה וקירב אותה לאפו. הוא נשם עמוק אל ריאותיו את ניחוח רגלה.
ריוי הרגישה כי גם האיש מתחיל לנוע גם הוא עם אגנו לפנים ולאחור אך היא פחדה לעצור בעצמה. לאחר מספר דקות הרגישה את האיבר מחליק ממנה ולאחר כמה שניות חוזר, הפעם ללא הגומי העוטף אותו.
היה לה ברור מה הוא זומם וזה היה מפריע לה יותר אלמלא רצתה שהכל יגמר כבר. ואז הוא גמר, ממלא את גופה בזרע לוהט.

"זאת מתנה. מזכרת ממני אליך שתיקחי הביתה. אבל אני מאמין שאנחנו עוד נתראה בקרוב." אמר והמשיך לדרכו.

ריוי הרגישה את הנוזל החם יוצא מתוכה ומחליק אל ישבנה וממנו מטפטף לרצפה. לא היה לה זמן רב להרהר בחוויה הטראומטית ובאיש הגועלי, כי מהר מאוד בחור אחר תפס את מקומו. ואחריו עוד אחד ועוד אחד. הרבה גברים פקדו אותה באותו ערב. יותר ממה שציפתה. חלקם היו ג'נטלמנים יותר, חלקם פחות. בחור אחד הצליח אפילו לגרום לה לגמור והיא הייתה אסירת תודה לו על כך.

מאוחר בלילה כשחזרו לדירה, ולאחר שהתקלחה מקלחת יסודית ביותר, החליקה ריוי למיטתה הרכה. את בגדיה השאירה מקופלים על השולחן ונתנה לשמיכה הנעימה לנחם את גופה העייף. אך למרות התחושה הביתית והעוטפת השינה לא באה אל עיניה.
היא שמעה את שותפתה יוצאת מחדר הרחצה וקראה לה. פיי נכנסה לחדרה וריוי הרימה את השמיכה מזמינה אותה להצטרף. מבלי להתלבט פשטה פיי את החלוק ונכנסה למיטה, מחבקת מאחור את חברתה. עור פוגש עור, נשימה פוגשת צוואר. וכך נרדמו השתיים צמודות ושלובות זו בזו.

לפרק הבא

רוצה לקבל עדכון במייל כאשר מתפרסם סיפור חדש? הרשם לקבלת עדכונים למייל.
לא לשכוח לתת ציון לפרק בראש הדף או תגובה מתחת

קטגוריות: סיפורי סקס 2017, מין בתשלום, גלורי-הולס

8 מחשבות על “מחיצות- חלק ד': כמו בפעם הראשונה

 1. חזק ברמות! הייתי מפתח את כל הקטע הלסבי יותר או בכלל מקדיש סיפור שלם לנושא. זה תחום שקצת חסר כאן.

  אהבתי

 2. מעולה! עשוי טוב, כמו שצריך….
  אם יורשה לי, אז הקטע הלסבי מוסיף מאוד, אבל לדעתי לא לשם כך נתכנסנו פה….

  אהבתי

 3. סיפור חזק והייתי שמח להצטרף לצוות העובדות במקום כזה ..אהבתי.כל הכבוד מחכה לפרק הבא

  אהבתי

 4. לדעתי סיפור חזק ביותר .וכל אחד כאן מסיבותיו עימו..מאוד התחברתי .מחכה להמשך.ואם מישהו/ מישהי רוצים לשוחח ולשתף בפרטי בשמחה רבה.
  ערב טוב ונעים לכולם.
  shoko

  אהבתי

 5. אחלה סיפור, הפרקים כאמור קצרים מדי ואין כזה ביטוי בעברית "קרב מכור" (אלא משחק מכור). ושוב: אחלה סיפור.

  אהבתי

 6. סיפור מצויין!
  גלורי הולז הם דבר מרגש מאד, הן כשהם ניתנים פרו בונו ושני הצדדים סקרנים, אבל אחת כמה וכמה כשמוסיפים לזה זנוּת. ההליקחות בכח, אם תרצי או לא תרצי, קשורה, כשאת המעטפה תקבלי בסוף הערב.
  מלוכלך, מתועב, ומחרמן לחלוטין.

  ההדרדרות לזנוּת (כי בעיני אין בה לעולם באמת בחירה) כשאת יודעת כאשה שזה מטבע שתמיד תוכלי לשלם בו. או ההפך יותר נכון… תמיד יהיה לך גוף למכור.
  היא תהליך מסקרן ומחרמן בפני עצמו.

  אבל למה אני מגיבה באמצע הסיפור?
  כי הסאדיסט המדגדג היה בעבורי הדבר המסעיר ביותר בסיפור כולו.
  הכפייה שלו והיכולת שלו לגרום לדברים להיות בדיוק כפי שהוא זקוק להם, המתנות המטונפות שלו… הניסיון להיטיב והיכולת להרע. הן מרכז העונג בעבורי.
  של כל הסיפור הלוהט הזה.

  ומי יודע, אולי הפעם תגובתי גם תפורסם 😉

  BeastiGirl

  אהבתי

 7. אחד הפרקים האהובים עלי בסיפור הזה, דווקא בגלל האיש.
  היכולת שלו לחרמן ולהרתיע בו זמנית, התחושות שהוא העלה בה.
  וואט זה אחד הטובים שלך.
  ומסכימה לגמרי עם BeastiGirl

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s