על זאבים וכבשים- חלק ב'

לפרק הקודם

זאב התקרב אליה אוחז במצלמה הקטנה וכרע ברך מולה.

-קליק-

צילם מהר את גופה הערום עוד לפני שהייתה מוכנה. "תתני לי משהו, תראי לי מה את כבר יודעת." אמר כשהציץ אל תוך עינית המצלמה. גלי התעשתה ונעמדה בפוזת דוגמנות עם הכתף שלוחה לפנים.

-קליק-

"יופי. תני לי עוד." אמר וגלי החליפה פוזה לאחרת, כאילו שיננה תמונות מגזין לפני שהגיעה.

-קליק-

היא הציצה מעבר לכתפו וראתה פוסטר של נוי חפץ. גם היא הגיעה מאותה שכונה, מבוגרת ממנה רק בכמה שנים. היא הצליחה בגדול. השמלה שלבשה בתמונה בטח שייכת למותג אופנה רציני.

"בדרך כלל דוגמניות מדגמנות בגדים…" אמרה.

"מי שיכולה לדגמן כשהיא עירומה, לא תהיה לה בעיה עם בגדים. תיצמדי עם הגב לקיר." הורה לה וגלי עשתה כדברו. היא נצמדה אל הקיר נוגעת בו עם ישבנה והביטה אל המצלמה במבט חודר. 'אני יכולה להיות נוי חפץ.' חשבה.

זאב צילם אותה שוב. לאחר מכן בחן את התמונה בצג הקטן של המצלמה ונראה מרוצה. הוא סובב לגלי את הצג שתראה גם היא.

לראשונה גלי ראתה את עצמה בעירום. למרות שהייתה מודעת לעצמה התובנה הזו כנראה לא חלחלה מספיק עמוק וכעת היא הייתה נבוכה. עם זאת היא לא יכלה להכחיש שהתצלום באמת יצא טוב. הוא היה בשחור לבן והתאורה החמיאה לה מאוד. כל השיער שלה נמרח על הקיר ויצר מעין שמש עגולה. פלומת ערוותה שנראתה כאילו נגזרה מאותה רעמה והונחה מעל איבר מינה שיוותה לתצלום פן אומנותי.

"אתה גם צלם?" שאלה.

"עשיתי קצת צילום בהתחלה. זה היה עוד לפני שנולדת. אבל צילום זה כסף קטן ואני לא מתעסק בכסף קטן."

"תורידי נעליים ותעברי לספה שם." אמר והצביע על ספת העור השחורה שהייתה ליד הדלת. גלי, שלא הבינה אם הצילומים ממשיכים או שהם סיימו להיום, חלצה את סנדליה והתיישבה במרכז הספה משכלת את רגל ימין על שמאל. זאב סידר את מצלמת הווידיאו כך שתפנה לכיוון המתאים.

"תחייכי." אמר וכיוון את המצלמה הקטנה. גלי חייכה חושפת את שיניה הצחורות ואת גומות החן החמודות. החיוך שלה היה הדבר הראשון שגרם לדרור להתאהב בה.

-קליק-

"תנסי לשדר סקסיות, חושניות, כאילו… כאילו את הבחורה הכי קשה להשגה בעולם ובו בזמן מי שמסתכל בתמונה שלך צריך לחשוב כאילו רק איתו את מוכנה לשכב. אני אחר כך יהיה זה שצריך למכור אותך ללקוחות ואם הם לא ירגישו בדיוק את זה, הלך עליך. שימי את היד על המשענת." הורה והיא פרשה את ידה לימין. "ותפני את הראש לאותו כיוון." גלי הביטה בהמשך ליד מחליפה בין הרגליים כך שרגל שמאל שוכלה מעל ימין.

-קליק-

"את חייבת להשתחרר." אמר, "להראות נוכחות, להיות טבעית. תורידי את הרגל." גלי הורידה את הרגל חושפת שוב את ערוותה. "תסתכלי אלי." גלי הביטה אל המצלמה בחושניות של דוגמנית.

-קליק-

"הרבה יותר טוב." אמר והעלה לה בקצת את הביטחון. "אני רוצה שתשדרי לי כאילו זו הספה הנוחה ביותר ששכבת עלייה בחיים." גלי התרפקה לאחור יורדת נמוך יותר עם הגוף, ישבנה מתקרב לקצה המושב. היא עשתה מבט מתפנק ורגליה הרפויות נפתחו כמו מעצמם.
"יופי. תפתחי יותר." אמר והפישוק בין רגליה גדל כך שגם איבר מינה נפער ודגדגן קטן נגלה למצלמה.

-קליק-קליק-קליק-

דרור הביט המום בדגדגן הוורוד שבצבץ מבין שפתיה הפעורות. מרכז העונג שלה. כפתור אורגזמה אותו חלקה עם בנים אחרים, ואם רק הייתה נותנת גם לו אפשרות לנסות, הוא היה עושה אותה מאושרת.

"למרות שאת לא מגלחת את מאוד נקייה, וזה טוב. תסתובבי עם הגב אלי ועם הברכיים תעלי על הספה." גלי הסתובבה מפנה עליו את ישבנה החלק. "תישעני קדימה על המשענת ותסתכלי אחורה אלי." גלי הסתכלה לאחור במבט חתולי. זאב הניח יד על גבה התחתון ודחף אותו מטה מבליט את ישבה אל על.

-קליק-

"תתפסי לעצמך את הישבן עם היד." ביקש, וגלי שלחה יד לאחור, הניחה אותו על פלח ישבנה וחפנה. החריץ הדקיק שלה נפער ונקודה קטנה ואדמדמה הציצה למצלמה- פי הטבעת שלה שזאב מיהר לצלם.

-קליק-קליק-קליק-

דרור נעץ מבט בשני החורים החשופים. סנטימטר בודד הפריד בניהם. לשונו עוברת בסדק שבין שפתיו בלי שירגיש בכך. זאב לקח את הזמן וצילם מזוויות שונות- מרחוק, מקרוב וממש מקרוב.

"בואי שבי." אמר לבסוף והתיישב לידה על הספה.

זאב הניח את ידו על ירכה החשופה כאילו היה חבר קרוב "תקשיבי," פתח ואמר, "אני אדבר איתך דוגרי. יש לך את מה שצריך כדי להיות דוגמנית: יש לך פנים יפות, גוף טוב ונוכחות מרשימה. אני מאמין שעם הדרכה נכונה את תוכלי להשתלב בתחום."

גלי שלחה חיוך לדרור. 'נוי חפץ- אני מאחוריך.'

"אמה מה, בארץ הקטנה שלנו יש עוד הרבה בנות שעונות בדיוק על ההגדרות האלה. את יודעת מה אומרים על הישראליות… והקטע זה שכולן רוצות להיות דוגמניות. תסתכלי על הערמה הזאת." הצביע על ערימת טפסים שהייתה מונחת בפינת השולחן. לכל טופס הייתה מוצמדת תמונת פספורט של מישהי. דרור שישב ליד השולחן הביט על הצעירה הברונטית שהטופס שלה היה בראש. היא הייתה יפה בצורה יוצאת דופן.

"כל זה רק מהחודש." אמר. "אין מה לעשות, זה תחום קשה, מקצוע תחרותי. כל אחת רוצה לעבור מתחתית הערימה לראש. להיות עם נתונים טובים זה פשוט לא מספיק. מה שבאמת צריך זה צ'אנס. צ'אנס להוכיח את עצמך, כי במצב של השוק בימנו, פשוט אין מספיק הזדמנויות כאלה."

"איך אני משיגה הזדמנות כזאת?"

"את צריכה להתבלט, לעשות דברים שהבנות בתחתית הערמה לא יעשו."

"אוקי…" אמרה גלי, "כמו מה?"

"כמו מה… אני מניח שיצא לך למצוץ לחבר שלך." אמר בלי ללכת סחור סחור.

גלי שתקה. היא לא ציפתה לישירות הזו. היא רצתה להביט בדרור אך התביישה. עד עכשיו הכל נשאר ברובד מקצועי יחסית, גם הדברים המיניים. במקומו הסתכלה סביב על כל הדוגמניות המפורסמות שהיו על הקירות.

"איך את חושבת שהן הגיעו לאן שהגיעו?" שאל זאב כאילו קרא את מחשבותיה. "את חושבת שהן לא הכניסו זין לפה? כולן עשו את זה! פעם לצלם, פעם לסוכן. תראי איפה הן היום…"

זאב קלט שמבטה עצר על נוי. "את מכירה אותה? נוי חפץ. אני זוכר שהיא הגיעה לכאן לפני משהו כמו חמש שנים. היא ישבה על הספה הזו בדיוק כמוך, וגם היא עשתה בדיוק מה שכולן עושות כדי להצליח. אחר כך הכרתי לה את הסוכן שיש לה היום. ומה את חושבת שהיא עשתה איתו? היום הוא כמו אבא בשבילה.

"יש לי חבר…" אמרה גלי בשקט.

זאב גיחך, "לכולן יש חבר, זה חלק מהסטטוס. גם לנוי היה חבר, הם אפילו התחתנו לפי מה שהבנתי. אבל דוגמניות, ולא רק הן, צריכות לעשות מידי פעם כדי מעשים בשביל להתקדם במקצוע. ככה זה, צפרדע שצריך לבלוע בשביל לקבל תפקיד, זה סוד גלוי. החבר יכול לדעת או לעצום עיניים, זה כבר עניין אישי.

"ואין דרך אחרת?" שאלה.

"רק אם יש לך קשרים ופרוטקציות בתחום."

דממה השתררה.

"למי אני צריכה למצוץ?" שאלה בקול שבור כמי שכבר השלימה עם גורלה.

"את רואה? עכשיו את מתחילה לדבר כמו מצליחנית." אמר והחל ללטף את ירכה מעלה ומטה.

'אני יכולה להיות נוי חפץ.' חשבה לעצמה. הרי זה החלום הנצחי מגיל אפס. כולם ידעו שזה היעוד שלה בחיים. היחידים שעמדו בדרכה היו ההורים שלה שתכננו עבורה עתיד 'מכובד יותר'. גם כפיר התנגד נחרצות לרעיון. דרור היה היחיד שדחף אותה לממש את עצמה בדרך שנכונה לה. הוא תמיד היה שם בשבילה, שם את האגו שלו בצד ואת טובתה במרכז. הוא שמר עליה בעבר וגם עכשיו הוא ניצב איתן לצידה.

לדרור שישב בשולחן ממול נדלקו כל פעמוני האזהרה. הוא ידע שזאת טעות ושהוא זה שהכניס אותה לתסבוכת הזאת. עכשיו זו הייתה הנקודה בה היה צריך להתערב. אך איברו ניצב איתן בין רגליו. המראה של גלי העירומה והידיעה כי הבלתי נמנע עומד להתרחש מסמרו אותו לכיסאו. המחשבה על הבחורה בה חשק כל חייו, שנדחקה כעת לפינה והולכת לעשות אלוהים-יודע-מה מול עיניו, גרמה לו כמעט לגמור במקום.

זאב הביט בגלי, מלטף עדיין את ירכיה לכל אורכה. מגיע סנטימטרים מאיברה המתולתל וחוזר.

"בסדר." אמרה חרישית מבלי ליצור אתו קשר עין.

כעת לאחר שקיבל אישור להמשיך הוא ניגש למצלמת הוידיאו וקטף אותה מהתושבת. "אולי אתה רוצה לחכות בחוץ שנסיים?" שאל את דרור.

"אני מעדיפה שיישאר." מיהרה לומר כאילו פחדה להישאר אתו לבד בחדר."

איך שאתם רוצים." משך בכתפיו והניח את המצלמה על השולחן. הוא פתח את חגורת מכנסיו והם השתלשלו מטה עד בירכיו. מבלי לצאת מהם הוריד את תחתוניו חושף זין זקור למחצה וביצים שעירות התלויות תחתיו.
זאב הפעיל עם שלט טלוויזיה שהייתה תלויה על הקיר מאחור ואסף את המצלמה בידיו. במסך יכלו לראות כל מה שהמצלמה תיעדה. הוא סימן לגלי לבוא והיא מבלי שתצטרך הסברים נוספים ניגשה וירדה על ברכיה.

"את יכולה להתחיל."

גלי הניחה את ידיה על ירכיו וקרבה את פרצופה לאיברו.

"ואם אני אמצוץ לך אני אקבל עבודה?" הסתכלה אליו מלמטה ושאלה רק כדי להיות בטוחה.

"אם תמצצי לי תקבלי סיכוי לא רע להתברג במקום בענף." ענה כשהזין שלו סנטימטרים מפיה.

"ואתה הולך להראות את זה למישהו?" שאלה.

"על תדאגי, זה הולך לאוסף הפרטי שלי."

"אוקי." אמרה מביטה מטווח אפס באיבר שלפניה. "אוקי…" אמרה עם חיוך חצי חמוץ.

היא שלחה יד ותפסה באיבר הרופס. בתוך ידה הקטנה הזין היה נראה גדול ומאיים יותר. היא הרימה אותו לכיוון פיה ונגעה עם שפתיה בקצהו. עכשיו כשהיא כבר קפצה למים המשיכה והעבירה לשון מסביב לראש הזין ולאורך הוריד הבולט עד שהכניסה אותו לפה. בעזרת שתי אצבעות יצרה טבעת בבסיס האיבר והכניסה יותר ממנו לתוכה.
היא החלה לנוע לאורכו ובכל פעם שהזין נחשף הוא עמד קצת יותר, רטוב קצת יותר. עם ידה התחילה לאונן לו בתנועות קטנות ומדודות. וזאב, הוא עמד עם המצלמה מעליה וצילם הכל.

דרור הביט במסך על הקיר. על הצג ניתן היה לראות את תלתליה נעים לפנים ולאחור והזין שנעלם בתוכה ומופיע שוב.

"תסתכלי אלי למצלמה." אמר זאב, וגלי מבלי לעצור הרימה את עינה הכחולות והביטה למצלמה ודרך המסך ישרות אל ידידה.דרור יכול היה לדמיין כאילו זה הוא שעומד שם מעליה ומקבל את הפינוק.
מבלי משים הוא הניח את ידו על הג'ינס ושפשף קלות את אזור חלציו. דמיונו נדד הרחק משם. הם היו עכשיו בפרדס שמאחורי בית ילדותו, רק הוא וגלי. הוא יושב על אחד מארגזי התפוזים של סבא וגלי עם ראשה בין רגליו. קולות המציצה הרטובים הגיעו לאוזניו, אמתיים מאי פעם.

גם גלי הייתה במקום אחר עכשיו. היא הייתה בסטודיו צילום עם עוד כמה דוגמנים ודוגמניות. כולם לובשים את קולקציית האביב החדשה של קסטרו, לא! זארה. צוות הפקה שלם מקיף אותם. צלמים, מעצבים, מאפרים, אנשי תאורה… כולם מחייכים, כולם נחמדים.

"את יודעת לעבוד עם הפה." אמר זאב מחזיר את שניהם לחדר הקטן והמסריח מסגריות. "עם פה רטוב וחם כמו שלך עוד תעשי הרבה גברים מאושרים.

גלי השקיעה בו כמו שלא השקיעה מעולם. משפיל ככל שיהיה, היא לא תיתן למציצה גרועה לעמוד בינה לבין עולם הזוהר שחיכה לה. אבל המחמאה שקבלה דרבנה אותה לתת אפילו יותר. היא הגבירה את הקצב מצליחה להכניס את כל האיבר לפיה אפילו שהיה גדול משל כפיר. לבסוף הכניסה אותו ממש עד הגרון. טיפות רוק נזלו על סנטרה וטפטפו ממנו אל הרצפה.
היא הוציאה אותו וליקקה לאורכו מהבסיס ועד הכיפה הסגולה ושוב חזרה לינוק אותו.בשלב מסוים הניח זאב את המצלמה על השולחן ועם שתי ידיים תמך בה לקום.

"תסתובבי אל השולחן." אמר ודחף בעדינות את כתפה, עוזר לה להיכנס לתנוחה. גלי לא הראתה כל התנגדות למרות שהיה ברור לכולם לאן כל זה הולך.
זאב לקח את המצלמה וחזר לצלם. בטלוויזיה ראו את גבה החלק ואת ישבנה.

"תפסקי אותו." ביקש וגלי שלחה את ידיה לאחור מפסקת את פלחי ישבנה חושפת את חור ישבנה בשנית.

זאב התמקם בפתח נרתיקה, חיכך קלות את ראש הזין בין שפתי איברה והחל לדחוף עצמו פנימה. סנטימטר אחר סנטימטר הוא החליק לתוכה כשהרוק שלה על איברו משמש כחומר סיכוך מעולה. כשהיה נעוץ כולו בתוכה עצר.
לאחר שנתן לה זמן קצר להתרגל החל להחליק מתוכה החוצה וקצת לפני שיצא לגמרי חזר ונכנס. לאט לאט החל להגביר את הקצב.
הוא מתח את זרועו הימנית שאחזה במצלמה וצילם אותם בסלפי מהצד. גלי נראתה במסך כשהיא מכופפת 90 מעלות על השולחן והוא עומד וחודר אותה מאחור כשדרור ברקע מאחורי השולחן יושב ומביט במסך.
כל גופה של גלי נע קדימה ואחורה, חזהּ מחוץ כנגד השולחן ומבט מתאמץ בפניה.

"שומעת איך השולחן חורק?" שאל כשקורות העץ נאנקו תחתיה עם כל תנועה שלהם. גלי הנהנה בראשה. "אל תדאגי, אני לא הולך להחזיר אותו. אני דווקא אוהב שהוא חורק."

הוא חזר וצילם את ישבנה, עושה זום על החור הקטנטן. דרור, שהיה מרותק למסך, ראה איך בכל פעם שהזין יצא פי הטבעת שלה נמתח לקראתו ובכל פעם שחדר התכווץ.
זאב הניח את ידו הגדולה על ישבנה. את האגודל העביר על פי הטבעת שלה בתנועות מעגליות.

"כיף?" שאל, וגלי ענתה "כן." קצר ולא משכנע במיוחד. הוא לחץ את אגודלו על החור וחצי ממנו נעלם בתוכה. גלי קימרה את גבה בהפתעה וראשה קפץ למעלה בפה פתוח.
בצורה אינסטינקטיבית היא שלחה את ידיה לאחור אל בטנו כאילו שזה מה שימנע מאצבעו להעמיק בתוכה.

"קיבלת פעם בתחת?" שאל.

"בבקשה…" התחננה.

"לא קיבלת בחיים זין בתחת?"

גלי עשתה 'לא' קטן עם הראש.

זה היה רגע מביך. היה לכולם ברור שבמצב שהיא נמצאת היא לא יכולה להחליט כבר כלום. פי הטבעת שלה, כמו יתר גופה, היה נתון לחסדיו של זאב ורק הוא יחליט מה לעשות בו.

"החור הזה יכול להביא לך הרבה תפקידים. יהיה חבל אם לא תנצלי אותו."

גלי שתקה, ידה עדיין על בטנו.

"זה יכול להיות בשבילך ההבדל בין ליגה ארצית ללאומית."

שקט השתרר. זאב החל להניע את אגודלו בתנועות קטנות פנימה והחוצה.

"את נקיה?" הוא שאל.

"כן, אני חושבת."

"מה את אומרת? רוצה לנסות?"

גלי לא ענתה.

"רוצה לקבל את הזין שלי בתחת?"

גלי המשיכה לשתוק.

"זה הולך לקרות בין כה וכה אבל אני צריך לצלם אותך אומרת את זה. את יודעת, בשביל הפרוטוקול."

גלי משכה לאט את ידה חזרה לשולחן. "בסדר", אמרה ברפיון.

"תגידי את זה בצורה ברורה יותר." ביקש זאב מחדיר את קצה אצבעו מעט יותר עמוק אל ישבנה.

"אני רוצה לקבל את הזין שלך."

"איפה לקבל?"

"בתחת שלי."

"אז תבקשי את זה."

"אפשר לקבל את הזין שלך בתחת שלי?" אמרה בקול שבור.

"מעולה." ענה ושלף את אצבעו מישבנה. פי הטבעת נסגר לאטו מול המצלמה. "בטח שאת יכולה. תסתובבי על הגב ותרימי רגליים."

גלי עלתה ונשכבה עם גבה על השולחן והרימה את רגליה בפיסוק.

"בוא תעזור." אמר זאב. בשעה שהוציא בקבוקון קטן מהמגירה.

"אני?" שאל דרור מבולבל.

"כן. תעמוד מאחוריה ותתפוס לה את הרגליים."

דרור קם ונעמד לצד השולחן. הוא תפס בידיו את רגליה קרוב לקרסוליים. מגע עורה החלק היה כה נעים. ממש כמו משי חדש.

"קח אותם אחורה." הורה זאב ודרור משך אותם לאחור מקרב את ברכיה לחזה. כפות רגליה היו קרובות לאפו עד שממש יכל להריח אותם.

"קח הרבה!" אמר ודרור משך אותם עד שראשה היה בין ברכיה. ישבנה התרומם באוויר מרוב קיפול וידיה תפסו בצדדי השולחן.

"אל תרחם, היא רקדנית." נזף בו זאב ודרור מתח אותה למקסימום כך שכפות רגליה פגשו את השולחן מאחור, מעבר לראשה. גבה התנתק מהשולחן וישבנה עלה מעלה, כך שפי הטבעת שלה פנה ישירות לתקרה. גלי שחררה נשימה.

"מעולה." אמר זאב.

הוא טפטף קצת מתחולת הבקבוקון אל תוך חור ישבנה שהיה פתוח מעט בשל התנוחה המתוחה. זאב סגר את הפקק ושם אותו בצד. הוא הניח יד אחת על ישבנה ועם היד השנייה החדיר אצבע בודדה הישר לתוך החור. גלי הידקה את אחיזתה בשולחן.
הוא שיחק מעט עם בתוכה וכעבור זמן קצר הוסיף אצבע נוספת. גלי עזבה יד אחת מהשולחן ותפסה בזרועו של דרור.

לאחר האצבע השלישית הרגיש זאב שהיא מוכנה. "תוריד אותה קצת." הורה ודרור שחרר את רגליה מעט כך שישבנה יגיע לגובה הנחוץ.

"את עוד תודי לי על זה." אמר זאב והחל להחדיר את איברו אל הפתח המורחב.

דרור ראה כיצד אצבעות רגליה נפתחות כמו זוג מניפות ככל שהזין חדר עמוק יותר. האחיזה שלה בזרועו נהייתה לפיתה של ממש. עיניה היו עצומות ממאמץ אך היא לא השמיעה כל אנחת מחאה.
"אוי כמה שאת עוד תודי לי על זה." אמר זאב וקבר את שארית איברו במכה אחת.

"אייי!" פלטה גלי.

"אל תדאגי. כואב-לא כואב, בסוף זה מתרחב." צחק זאב והחל לנוע בתוכה, מתפנק על השריר הבשרני.

"אני לא חושב שאי פעם הייתי בחור כל כך קטן." אמר בעודו בועל אותה בתנועות קצובות. "כל מפיק שנכניס אליו ייתן לך מיד תפקיד."

במשך דקות ארוכות נהנה זאב מישבנה של גלי וכל אותו זמן הביט דרור בפניה היפות. בפה קפוץ ועיניים עצומות התכנסה גלי בתוך עצמה אך לבסוף פקחה את עיניה הכחולות והביטה ישירות אל תוך עיניו.
גלי הביטה בדרור ודרור הביט בה בחזרה.

"הנה זה בא." אמר זאב, שלף עצמו מישבנה וירה מטחי זרע על חזהּ, פרצופה ושערה של גלי.

דרור שחרר את רגליה והיא התיישבה.

"את יכולה להתנקות." אמר זאב בהתנשפות והעביר לה חבילת טישו. הוא הכניס את איברו חזרה למכנס. "אנחנו סיימנו להיום." אמר.

גלי אספה עם הנייר את הזרע מפרצופה. "אתה תיצור אתנו קשר או אנחנו אתך?" שאלה תוך כדי ניגוב.

"אני אהיה בקשר אתך."

"זה יהיה בימים הקרובים?"

"יהיה מתי שיהיה." אמר וחזר לעיסוקיו, מדליק לעצמו סיגריה.

גלי זרקה את הניירות המלוכלכים בפח והתלבשה בזריזות. הם פתחו את הדלת ויצאו מהמשרד.

"ועוד משהו," אמר שנייה לפני שסגרה את הדלת. "בפעם הבאה שלא תבואי לי בטעות עם חבר שלך מהצבא. אם את צריכה מישהו שיחזיק לך את היד תבואי עם הידיד הזה שלך, הוא בסדר."

– סוף –

רוצה לקבל עדכון במייל כאשר מתפרסם סיפור חדש? הרשם לקבלת עדכונים למייל.
לא לשכוח לתת ציון לפרק בראש הדף או תגובה מתחת

קטגוריות: סיפורי סקס, ניצול מיני, החבר הטוב, ידידים, אנאלי

2 מחשבות על “על זאבים וכבשים- חלק ב'

 1. "אל תדאגי. כואב-לא כואב, בסוף זה מתרחב."
  משפט גאוני, לסיפור נהדר.
  ז׳אנר מוכר וידוע, אבל אני לא עייפתי ממנו. אודישינים וכח תמיד עשו לי את זה.

  והעד הצופה מן הצד רק מעצים את החוויה.

  המשוכה היחידה בדרך להעביר את הסיפור הזה מהליגה הארצית ללאומית היא העדר עריכה לשונית ראויה.
  תן לו עוד כמה דקות במעבד תמלילים, ונקה אותו משגיאות.

  כולנו אוהבים דוגמנית נקייה, שאפשר לגמור עליה טוב-טוב.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s