קרובים קרובים- חלק ו'

לפרק הקודם

"את בטוחה שאת רוצה לעשות את זה?" לחש לה רון שהיה מבושם מכדי לפתח ויכוח סביב העניין.

"אל תדאג, יהיה בסדר." פתרה אותו קצרות. "אבל הפעם תצטרכו להתאמץ יותר." הזהירה את הגברים המחוייכים.

"300 שקל בשביל החזייה!" פתח סטס את המירוץ מתעלם מחברתו המביטה בזלזול בחשפנית המאולתרת.

"350!" הוסיף אחר. ואיריס כדי לעודד אותם הפשילה אחת מכתפיות החזייה.

"450 שקל!" צעק מישהו נוסף ואיריס הפשילה את הכתפייה השנייה.

לפחות שלושה אנשים כבר כיוונו אליה את מצלמת הסלולר שלהם.

"אתם והפלאפונים שלכם… כל דבר חייבים לצלם." אמרה.

"500 שקל." נזרק לאוויר ואיריס הסיטה עם אצבעה מעט את בד החזייה חושפת חצי פיטמה חומה."

"פששש…" סינן מישהו שעמד ממש לידה.

"600 שקל." אמר אחר כשהיא פתחה את הסוגר מאחור ומתחה את שולי החזייה לצדדים כמו זוג כנפיים.

"700 שקל אמר פטר. איריס החלה להרים לאט את החזייה מגלה את חלקם התחתון של שדיה ומשלא עלתה הצעה נוספת שלשלה איריס את החזייה וחשפה זוג שדיים עגולים ועירומים. היא נתנה אותה לפטר, מודעת לכך שמעכשיו והלאה לאבא של דניאל תהיה חזייה משומשת שלה אצלו בבית, ופטר תלה אותה סביב צווארו כאות ניצחון.

"וואי, וואי, איזה ציצי." אמר מישהו.

"המקור יותר טוב מהסרטונים, אה?" שאל אותו אחר. בוריס הוסיף משהו ברוסית וחלקם צחקו.

רעד עבר בגופה וגרם לעורה לסמור ולפטמותיה להזדקר. העמידה מול כולם כשהיא בתחתונים בלבד גרמה לה להרגיש חשופה ממה שדמיינה. הקונטרסט שבין הלבוש שלהם לעירום שלה צעק לשמים. אך עם זאת המבטים הרעבים של הנוכחים היו דלק לאש שבערה בה.

"טוב, את לא באמת מתכוונת להשאיר אותנו תלויים ככה באוויר." אמר גרישה.

"מה אתה מצפה, שאני אתפשט לגמרי מול כולם?" שאלה איריס את השאלה הרטורית.

"לא הכרנו אותך ככזאת ביישנית." הקניט אותה פבל.

"זה נקרא אצלך ביישנית?" שאלה והקפיצה בידיה את זוג שדייה.

"אז יאללה, רוצים לראות הכל…" אמר אחד האנשים שאיריס כלל לא הכירה.

"איריס! איריס! איריס!" התחיל מישהו ומחה כפיים לפי הקצב. היתר הצטרפו גם הם.

"איריס, איריס, איריס!!!"

"בסדר, בסדר, יא חרמנים! תהיו בשקט עוד תעירו לי בסוף את הילדים." אמרה.

"200 שקל!" מיהר להכריז הראשון.

"יאללה, יאללה, תעלו מהר." אמרה איריס וסימנה עם היד תנועה דומה.

"300!" ניסה אחר, ואיריס הפשילה את שולי התחתונים חושפת מקדימה אזור שבעבר היה מכוסה בתלתלים אך כעת נותרו בו רק זיפים בני כמה ימים.

"400 שקל!" התפרץ הבא בתור מנופף בשטרות, ואיריס בתגובה סובבה לקהל את אחוריה שמחציתם כבר היה מחוץ לתחתון. חריץ ישבנה המפתה חצץ בין שני הפלחים המוצקים, מזמין את הנוכחים להעלות את ההימור.

"1000 שקל." נשמע קול חלש מאחור. כל הנוכחים סובבו את ראשם אל מוריס שעמד בסוף. אותו עוזר ירקן צנום בעל אוזניים גדולות יהיה זה שיצא הערב כשתחתוניה הסקסיים של איריס תחובים בכיסו.

היות ואיש כבר לא ניסה להילחם בהצעה האחרונה איריס שלשלה את תחתוניה לרצפה ונותרה לעמוד כשלגופה רק זוג ירכונים שקופים המחוברים לחגורת הביריות. אותה חגורה הייתה מעין מסגרת לחלציה הכמעט מגולחים וישבנה העגול. לשון ורדרדה ורטובה בצבצה בין שפתי איברה.

היא אספה את התחתונים ופילסה את דרכה בין הנוכחים מתחככת מבלי משים באנשים הסובבים אותה. איריס מסרה למוריס את פיסת הבד כשהיא תלויה בקצה אצבעה והוא לקח אותה במהירות. אם רק היה מקרב אותם לאפו היה יכול להריח עד כמה מרוגשת הייתה האישה שמולו, אלא שהוא אפילו לא הצליח להישיר אליה מבט.

היא קיבלה ממנו חבילת שטרות בתמורה וחזרה למקומה מנענעת את ישבנה בקצב הליכתה.

"גם אני הייתי שמח להיכנס לתחת הזה." לחש ואדים לזה שעמד לידו.

"שלא תחשבו אפילו לנסות את מזלכם." אמרה איריס ששמעה אותו. "אף אחד לא הולך להכניס שום דבר לשום מקום הערב."

כעת כשכבר לא נותר לה לבוש אותו יכלה למכור החלה להזיז קלות את הגוף לצלילי המוזיקה.

"כל הכבוד!" הריעו כולם ומחאו כפיים כשאיריס מנענעת את ישבנה לפי הקצב. בוריס המגודל שלח סטירה עם כף ידו העצומה לאחד מפלחי ישבנה שהדהדה בחלל והרטיטה את אחוריה. אגנה של איריס קפץ קדימה בהפתעה. 

"היי, אמרנו בלי ידיים!" צחקקה וזקפה אצבע לעומתו אך המשיכה בריקוד. רון, שכבר היה במצב תודעתי מעורפל, הביט בחתימת היד האדומה, שנשארה זמן רב לאחר שהוטבעה, וניסה להיזכר אם זה חצה את הקו האדום שלו או לא.

האורחים פינו את הכוסות שהיו על שולחן הסלון הנמוך ומיכאל נתן לאיריס יד לעזור לה לטפס עליו.

כמו רקדנית מקצוענית יותר מאשר עובדת עירייה רצינית החלה איריס לענטז מול הקהל. מנענעת את ישבנה ושדיה לצדדים.

אך אז קרה דבר שלא ציפתה לו. יאנה אחותו של מקסים הצטרפה אליה ועלתה גם היא על השולחן. נצמדת אליה בריקוד חושני לצלילי מחיאות הכפיים של האחרים.

יכולות הריקוד שלה היו טובות בהרבה משל איריס. היא התקרבה אל האישה העירומה יותר ויותר ובמלי לשאול הצמידה את שפתיה הצעירות לשלה. איריס הייתה מופתעת ונבוכה אך לא נסוגה לאחור.

מבלי לנתק את פיה היא הניחה יד אחת על השד החשוף של איריס וחיבקה אותה בשנייה חופנת מאחור את ישבנה החלק במקום בו סטר בוריס.

הזין של רון הזדקר עד כאב כמו למרבית המעריצים שהקיפו אותו. כולם השתוללו למראה שתי הרקדניות המתעלסות, זאת הלבושה וזאת העירומה. מקסים היה צריך להזכיר לאחדים מהם כי מדובר באחותו הקטנה.

רון הביט חסר מילים כיצד לשונה של הצעירה הרוסייה פולש לפיה של אשתו. יאנה מוללה בין אצבעותיה את הפטמה של האישה איתה רקדה, מה שהפך מהר מאוד לצביטה של ממש. איריס התאמצה שלא לצעוק ורק החזירה חיוך מאולץ.

יאנה שחררה את הפטמה והורידה את ידה דרומה אל בין הירכיים החשופות. בקלילות מפתיעה החדירה אצבע אחת אל תוך האיבר הפרוץ. עיינהּ של איריס התרחבו מהפתעה ונשימתה נעתקה. יאנה הוציאה את האצבע כשהיא בוהקת מנוזלים והניפה אותה באוויר שכולם יראו. "רטובה בטירוף." אמרה וכולם צחקו.

איריס לא רצתה להישאר חייבת ושלחה את ידיהּ כדי להוריד את חולצתהּ של הפרטנרית אך זו עצרה בעדה ורק אמרה "לא עכשיו." לאחר מכן ירדה מהשולחן משאירה את איריס המבולבלת לעמוד לבדה מאחור.

איריס לא ידעה בדיוק מה מצופה ממנה עכשיו. שתמשיך לרקוד סוֹלו? שתחזור להיות על תקן האורחת העירומה? אולי מישהו יביא לה משהו קטן לכסות קצת את עצמה?

"אני מוכן לשים 1,000 שקל בשביל מופע פרטי שלך ושל רון." אמר לפתע אנטולי וכולם השתתקו.

"מה?" שאלה איריס בהפתעה. "המופע שראיתַ בראשון היה די פרטי ובחינם."

"אני לא רוצה מופע מהחלון. אני רוצה להיות שם אתכם בחדר, לשמוע את הצלילים, להריח את הסקס."

"על איזה חדר אתה מדבר?" תהתה בקול.

"אפשר בחדר של מיכאל אם הוא לא יתנגד."

"עכשיו, באמצע המסיבה אתה רוצה שאני ורון נלך לחדר של מיכאל ונזדיין? אתה מצחיק, אתה יודע?"

"2,500, כאן בשולחן!" אמר מיכאל בפטרונות של מארח שדואג להנאת הכלל.

איריס הסתכלה למטה על השולחן, ואחר כך באחרים. היא הרגישה כיצד ליבה החל לדפוק עד שדימתה כי האחרים יכולים ממש לראות אותו מקפץ בתוך החזה שלה.

"מה אתה אומר, מותק?" שאלה את בעלה שהיה כבר שיכור למדי.

"מה? בטח." אמר כסהרורי והגברים שהיו לידו החלו לעזור לו לפתוח את חגורת מכנסיו.

"מיכאל עזר לאיריס לרדת ולהישכב עם הגב על השולחן. ברגליים מפושקות באוויר היא המתינה לרון שיתפוס את מקומו.

המוזיקה שברקע פסקה וכולם הביטו בשקט ברון שהחליק לאיטו אל תוך אשתו. צליל האוושה הרטובה שליווה את החדירה נשמע היטב בסלון הבית והמשיך גם כשרון החל לנוע בתוכה.

כל הנוכחים הקיפו את השולחן הקטן ואלה שעמדו קרוב התכופפו כדי לא להסתיר לחבריהם. לשיפור הנוחות הניחה איריס רגל אחת על כתפו של מיכאל שכרע מימינו של רון ואת הרגל השנייה על אנטולי שהשתופף לשמאלו.

מיכאל החל ללטף בעדינות את שוק הרגל שנחה עליו ואילו אנטולי התעסק רגע בחגורת הביריות, מנתק את הגרביון ומפשיל אותו מהרגל. הוא לקח את כף הרגל והחל לנשק ברכות את העקב וללקק את האצבעות ומה שביניהם.

ריח ההנאה של איריס החל להתפשט בחלל מגיע לאפם של האחרים.

היא הרגישה שמישהו מלטף את שיערה מאחור. כאשר הרימה את מבטה ראתה את יאנה עומדת מעליה. מבלי להוריד את חצאיתה הפשילה יאנה את תחתוניה הוורודים ומסרה אותם לאחיה למשמרת.

"תסתובבי." אמרה הצעירה ואיריס סימנה לרון לצאת. היא הסתובבה ונעמדה על שש כשראשה מול החצאית הקצרה.

כולם הביטו בעגל הזהב האסור שניצב על השולחן כפולחן הכלל. רון חזר וחדר לתוכה ויאנה כיסתה את ראשה של איריס בחצאית. היא הצמידה את איבר מינה לפיה של הגברת וזו שלחה את לשונה אל בין השפתיים הלוהטות.

זו הייתה הפעם הראשונה שאיריס ירדה לאישה, חוויה אחת מיני רבות שלא חשבה שתעשה. למרות זאת היא עשתה זאת כאילו אין דבר טבעי מכך. היא ליקקה בין השפתיים ומצצה את הדגדגן, טועמת את הבחורה שהייתה בשבילה זרה מוחלטת.

יאנה העבירה לרון שפופרת שהייתה בידה והוא הוציא את איברו כדי למשוח אותו בתכולה הנוזלית.

איריס הרגישה שוב שמישהו מתעסק לה בחגורת הביריות ואף תוחב לשם דבר מה ומיד לאחר מכן זוג ידיים זרות מחוספסות חפנו בכוח את ישבנה ופשקו אותו חזק, מגלים את החור הקטן במרכז. מישהו אחר שימן באצבע עבה מזו של בעלה את הכניסה ההדוקה והחל להחדיר אותה פנימה.
במשך כמה דקות זיינה האצבע את ישבנה עד שהחליקה החוצה.

לאחר מכן ומבלי לבקש ממנה רשות מיקם רון את איברו בכניסה האחורית שהורחבה קלות והחל להידחף לתוכה. הוא קיבל הזדמנות נוספת ליהנות מאחוריה של אשתו אז למה לשאול שאלות.

איריס החלה למלמל משהו ויאנה הניחה שתי ידיים על ראשה והצמידה את פיה אל איברה, קוברת את אפה בשיער ערוותה. איריס אחזה בחוזקה בדפנות השולחן כשאצבעות רגליה מפושקות לכל כיוון יוצרות מרווחים אחת מהשנייה, בזמן שהזין העקשן פילס עצמו לתוכה.

רון המשיך בשלו ואיריס, שהכירה במצב, חזרה לפנק את מי שהתנהגה כבעלת הבית.

כשראשה מכוסה בחצאית, איריס לא יכלה לראות כלל למי שייכות אותם ידיים אשר מלטפות לה כעת את השדיים שהיו תלויות תחתיה, מתנדנדות בקצב שהכתיב רון.

ידיים נוספות החלו ללטף את גבה, בטנה, רגליה, אחוריה. מישהו לש את שדה הימני, אחר משך בפטמה השמאלית. לשון חקרנית נדחפה בין אצבעות רגליה ואיריס הרגישה כיצד האורגזמה נבנית עמוק בתוכה. אחד הגברים אמר לרון שיגביר את הקצב ורון שמע בהצעתו.

יד מסתורית החליקה לאורך הבטן שלה דרך חגורת הביריות עד פתח הנרתיק והסיחה את דעתה מאחוריה. היא ליטפה בעדינות את זיפי הערווה הקצוצים. כשאחת האצבעות החליקה לתוכה והחלה לשחק בדגדגן הרגיש והמשיכה כל הדרך פנימה איריס כבר איבדה שליטה לחלוטין וגמרה מול כולם. גבה מתקמר ומתקער כמו חתולה והיא הודפת את אגנה כנגד רון.

זמן לא רב אחריה גם יאנה גמרה בעוצמה כשהיא תופסת את ראשה של איריס ופשוט מחככת את מבושיה בפיה בזמן שרון מרוקן עצמו בישבנה.

משנרגעו הרוחות רון שלף עצמו מאחוריה הדואבים, החצאית הוסרה מראשה, וכל הידיים הזרות נעלמו כאילו ידעו שהן היו חופשיות לחקור רק לזמן שאול.

איריס מצאה עצמה מוקפת בכל הגברים כששניים מהם עזרו לה להתיישב, אחרים תפחו לה על השכם בהערכה. יאנה עוד עמדה מעליה.

"פעם ראשונה שלך?" שאלה. איריס ניתקה ממנה את מבטה והנהנה בראשה כשהטעם החדש עוד ממלא את פיה.

"לא רע. יש למה להשתפר לפעם הבאה, אבל לא רע."

"אפשר לשתות משהו?" ביקשה איריס ומישהו ניגש למזוג לה כוס מים. מיכאל נתן לה מגבת להתכסות שהספיקה בקושי לחלקה הקדמי כשזרע החל לגלוש מישבנה. האחרים כבר החלו להתפזר ולדבר אחד עם השני על המופע החושני.

"עוד שבועיים חוגגים לדימה יום הולדת, את יותר ממוזמנים לבוא." אמר רוברט כשהחולצה שלה עוד תלויה לו על הכתף.

איריס הביטה בערגה בחולצה שכעת הייתה שמחה לקבל בחזרה. "נחשוב על זה." ענתה ושתתה מכוס המים.

* * *

 לאחר כמה ניסיונות הצליח רון להכניס את המפתח לדלת והשניים נכנסו בשקט חזרה לביתם.

"את בסדר???" קפצה קורל מהספה למראה האישה המכוסה רק בקושי במגבת. מכל לבושה נותר לה רק גרביון בודד על אחת מרגליה שמחובר לחגורת ביריות.

"מה? כן." ענתה איריס כשהאיפור המוקפד מתחילת הערב היה מרוח לה בגסות על הפנים. "מישהו מהילדים התעורר?"

"נטע התעוררה, אבל החזרתי אותה לישון בקלות. את בטוחה שהכל בסדר?" שאלה שוב, בה בעת שרון התנדנד לכיוון חדר השינה נתקל בפינה של השולחן בדרך.

"כן… אל תשימי לב לזה." אמרה איריס והסתובבה להוציא כסף מהתיק שרון הניח על השולחן, חושפת את ישבנה בפני הצעירה ההמומה.
רק אז גילתה איריס סכום כסף נוסף שבצבץ מחגורת הביריות שלבשה. סכום גבוה רק במעט מהשכר של קורל. היא חילצה את השטרות ומסרה אותם לצעירה.

"יש לך איך לחזור הביתה?" שאלה.

"אה, כן. חבר שלי בא לקחת אותי."

"יופי, יופי. חבר שלך זה טוב. ו-קורל, יש מצב שאת פנויה עוד שבועיים?" שאלה במבט נוצץ.

"עוד שבועיים…" החלה לומר הצעירה.

״עזבי, הנה קחי לך מקדמה ותפני את עצמך.״ שלפה איריס מהתיק את חבילת השטרות אותם הרוויחה בשעה האחרונה, וקלפה מתוכה שני שטרות, למול עינייה הפעורות של הבחורה, שאספה אותם ממנה ביד רועדת, ומיהרה להסתלק. במסדרון עוד נשמעו הדי חגיגה ושכרות רוסים.

– – –

רוצה לקבל עדכון במייל כאשר מתפרסם סיפור חדש? הרשם לקבלת עדכונים למייל.
לא לשכוח לתת ציון לפרק בראש הדף ⇑  או תגובה מתחת ⇓

קטגוריות: סיפורי סקס, מציצנות, אשתי, מין אנאלי, לסביות

10 מחשבות על “קרובים קרובים- חלק ו'

 1. היי ליאור, נהניתי מאוד מהסיפור. יש לך כישרון כתיבה יוצא דופן. מחכה לעוד הרבה סיפורים 😉

  Liked by 1 person

 2. היי סופר סופרת, אני מאוד נהנה מהכתיבה שלך, מרגשת, מחדדת חושים, מחרמנת וממכרת!
  לפי התבטאויות בכתיבה, יכול לנחש שיש לך שורשים רוסים או בן זוג רוסי.
  מחכה לסיפורים שלך בקוצר רוח.

  אהבתי

 3. היי סופר/סופרת
  נהניתי מאוד משלל הסיפורים באתר. מדוע הפסקת?

  אהבתי

 4. כל הכבוד על יצירת המופת הארוטי. אשמח לקרוא המשך לסיפור ומה קרה במסיבת יום ההולדת של דימה…

  אהבתי

 5. הגעתי הנה בעקבות המלצה, חברה יקרה שלחה לי את הקישור. אף פעם לא קראתי סיפור מציצנות, לא ציפיתי ליהנות, זה לא הטעם שלי בקריאה ארוטית – אבל הסיפור הזה שהרגע קראתי, מרגיש כאילו נתן לי בעיטה בבטן. בעיטה חיובית. קצת מטלטלת אפילו.
  אני רגיל לדברים קשוחים הרבה יותר, *הרבה* יותר, ופתאום למצוא את עצמי נדלק מטקסט שכביכול אמור להיות יום-יומי ורגוע ואפילו די ונילי, זה לא מה שציפיתי שיקרה, בלשון המעטה..

  הסיפור הזה מעורר, כתוב מדהים, מזמין אותי להיכנס לכמה רגעים לתוך היקום של הזוג הכל כך מציאותי הזה – הרגשתי לאורך כל הקריאה כאילו זה לא בדייה מתוך מוחו של סופר/ת אלא פשוט תיאור חוויה אחת ארוכה של כמה ימים שבאמת התרחשו, וזה עוד יותר הדליק אותי וחיבר אותי רגשית לתוכן. מדהים.

  כיף שנחשפתי לטקסט הזה. אני חושב שאולי אבקש מאותה חברה לשלוח אותי לעוד כמה סיפורי מציצנות בסגנון, אולי נפתח בי איזה ערוץ שלא הייתי מודע לו בכלל וכעת הזמן הגיע לחקור קצת את יצר המציצנות שאולי מסתמן בי.
  תודה על הסיפור המהמם הזה, נהניתי מכל אות וכל מילה.

  אהבתי

 6. הסיפור הישן עבר יופי של גילצוח. הרבה יותר זורם ונעים לקריאה משזכרתי. כבוד לנוגע ולנוגעת בדבר.
  לאורך שישה פרקים אתה מתאר הליכה במדרון חלקלק, מפרק לפרק הזוית נעשית יותר תלולה, ההכחשה של איריס (אולי גם כלפי עצמה) הולכת ונשחקת, ובשום שלב ההתדרדרות המוסרית לא נראית מופרכת בהקשרה.
  איריס גולשת במורד מיציה מבורגנות משועממת להפקרות, רון נגרר בעקבותיה ולא ברור כמה באמת הוא מסתייג מהעניין.
  הסוף פתוח, משאיר מקום להמשך. הכיוון של איריס ברור, הכיוון של רון לא, וזה יכול להיות בסיס לקונפליקט מעניין.
  תודה על הסיפור ועל ההשקעה בגילחוצ.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s